Gönderen Konu: saç ekimi fiyatları 2021 Zam üstüne zam!!!!!  (Okunma sayısı 487 defa)

hokkabaz

  • Global Moderator
  • Jr. Member
  • *****
  • İleti: 95
    • Profili Görüntüle
saç ekimi fiyatları 2021 Zam üstüne zam!!!!!
« : Şubat 14, 2021, 12:11:50 ÖÖ »
Saç Ekimi Fiyatları 2021
Saç Ekim Fiyatları İstanbul
Arenamed Saç Ekimi Fiyatları
Acıbadem Saç Ekimi Fiyatları
Asmed Hair Saç Ekimi Fiyatları
Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Fiyatları
Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyatları
Emphair Saç Ekimi Fiyatları
Estecenter Saç Ekimi Fiyatları
Estetik International Saç Ekimi Fiyatları
Esteworld Saç Ekimi Fiyatları
Hermest Saç Ekimi Fiyatları
İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Fiyatları
Medical Park Saç Ekimi Fiyatları
Serkan Aygın Saç Ekimi Fiyatları
Zekeriya Kul Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekim Fiyatları Ankara
Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları
Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
Şahin Çelik Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekim Fiyatları İzmir
Clinic Hair Saç Ekimi Fiyatları
Sibel Ulusan Medical Hair Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekim Fiyatları Antalya
AHD Clinic Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekim Fiyatları Bursa
Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekimi Fiyatları Denizli
Özgür Nalbant Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekimi Fiyatları Listesi
Saç Ekimi Fiyatları 2021
Saç ekimi fiyatları listesinde Türkiye’nin önde gelen saç ekim merkezlerinin tek tek fiyatları alınarak fiyatlar hazırlanmıştır. Saç ekimi fiyatı politikası her saç ekim merkezinde sürekli olarak değişebilmektedir. Bunun sebebi;

Dönemsel
Uygulanan Teknik
Gereksinim Duyulacak Greft Sayısı
Saç Ekimi Hariç Yapılacak Ek Uygulamalar
Söz konusu farktörlerden dolayı aynı saç ekim merkezinden 2 kişi aynı anda fiyat alsa dahi farklı bir ücret ile karşılaşabilirler. Bu sebeple aşağıda yer alan rakamlar saç ekimi merkezlerinin ortalama fiyatlarıdır.Türkiye’nin önde gelen tüm saç ekim merkezlerinin saç ekimi fiyatlarının bir kısmı yukarıda alfabetik olarak listelenmiştir. Saç ekiminde fiyatların belirlenmesinde etkili olan faktörler neler, saç ekimi maliyeti nasıl analiz edilir gibi soruların yanıtlarını detaylı bir şekilde vereceğiz. Her yeni bir yıla girildiğinde ekonomideki dalgalanmalara paralel olarak birçok ürünün, hizmetin ve genel ihtiyaçların da fiyatları değişmektedir. Saç ekimi fiyatları da bu ekonomik ve küresel durumlara paralel olarak 2019 yılına göre farklılıklar göstermektedir.

İlginizi Çekebilir: Saç Ekim Merkezleri Karşılaştırmalı Fiyatları 2021
Saç Ekim Fiyatları İstanbul
İstanbul saç ekim fiyatları dövizin artması ile birlikte paralel olarak artmaktadır. Bu sebeple 2021 yılındaki fiyatları ile 2020 yılındaki fiyatlar arasında çok fark olması olağan bir durumdur.

 

Arenamed Saç Ekimi Fiyatları
Arenamed saç ekimi fiyatları mega seans FUE 6.000 TL olarak gözlemlenmektedir. Tek seansta maksimum greft saç ekimi işlemi uygulanmaktadır. Arenamed Saç Ekimi Merkezinde Serkan Aydın tarafından birçok başarılı ekim gerçekleştirilmiştir. Serkan Aydın saç ekimi operasyonlarına katılırsa fiyat 6.000 TL değil 9.000 TL olmaktadır. Serkan Aydın’ın kendisinin katıldığı operasyonlarda, kanal açma işlemini yaptığı bilinmektedir. Arenamed saç ekimi fiyatı belirttiğimiz gibi mega seans tek fiyattır. Greft sayısı ne kadar olursa olsun bu sabit fiyat politikası izlenmektedir.

 

En Çok Okunan Yazı: Saç Ekiminin Yan Etkileri Var Mı?
Acıbadem Saç Ekimi Fiyatları
Acıbadem saç ekimi fiyatları 9.000₺’den başlamaktadır. Acıbadem Hastanesi saç ekim fiyatları belirlenirken, greft sayısı ve teknik baz alınmaktadır. Saç ekimi operasyonlarını kadrosundaki plastik ve rekonstrüktif cerrahları gerçekleşmektedir. Acıbadem hastanesi aynı zamanda hastalara taksitle ödeme imkanı da sunmaktadır. Gerçekleştireceğiniz konsültasyon sonrası çok daha net bir saç ekim fiyatı alabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi’nde özel saç tedavileri saç ekimi operasyonlarına dahil değildir. Bu yüzden özel saç tedavisi için ekstra 1.000₺ ödemeniz gerekecektir.

 

Asmed Hair Saç Ekimi Fiyatları
Asmed Hair Transplant saç ekimi fiyatları greft başına belirlenmektedir ve saç ekim fiyatı greft başına 2,5€ şeklindedir. Bu fiyat, Dr. Koray Erdoğan’ın katıldığı saç ekimi operasyonları için belirtilmiştir. Asmed ekibindeki bir diğer doktor olan Alp Bayramoğlu’nun katıldığı saç ekimi operasyonlarında ücret, greft başına 1,5€’dur. Asmed Hair başarılı saç ekimi operasyonlarına sahip olsa da ücreti diğer saç ekimi merkezlerine oranla daha fazladır. Saç ekimi operasyonları İstanbul, Ataşehir Asmed Clinic içerisinde yapılmaktadır.

 

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Fiyatları
Asuman Hair Transplant saç ekimi fiyatları 15.000 – 20.000₺ aralığındadır. Asuman Hair Transplant saç ekimi merkezinde tek mega seans saç ekimi fiyatı politikası benimsenmiştir. Bu tek mega seansta maksimum greft saç ekim operasyonları yapılmaktadır. Bu nedenle 2.000 greft için de 5.000 greft için de aynı fiyat uygulaması yapılmaktadır. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi gibi operasyonlarda yapılmaktadır.  Asuman Hair Transplant saç ekimi operasyonlarını Emsey Hospital içerisinde gerçekleştirmektedir.

 

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyatları
Bilgehan Aydın saç ekimi fiyatları 7.500₺ olarak bilinmektedir. Ancak saç ekim fiyatları uygulanan teknik, bakım ürünleri ve ekstra ıgf tedavisi ile değişkenlik gösterebilmektedir. Bilgehan Aydın saç ekimi hizmetlerinin yanı sıra estetik hizmetleri de vermektedir. Kullanılan saç ekimi tekniklerinin arasında FUE, DHI ve Traşsız saç ekimi teknikleri bulunmaktadır. Bilgehan Aydın saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Maçka da gerçekleştirmektedir.

 

Clinicexpert saç ekimi fiyatları 5.000₺ şeklindedir. Saç ekimi fiyatları tek mega seans için geçerlidir. Hastalarına FUE ve DHI saç ekimi teknikleri ile hizmet vermektedir. Bu saç ekimi merkezinin günde 10’dan fazla saç ekimi yaptığı bilinmektedir. İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet vermektedirler.

 

Emphair Saç Ekimi Fiyatları
Emphair saç ekimi fiyatları FUE 7.000₺ ve DHI 9.000₺ şeklindedir. Saç ekimi fiyatları operasyonlarda kullanılan tekniğe göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda bu fiyatlara ek olarak merkez tarafından verilecek ilaçlar için de ekstra ücret istenilebilmektedir. Emphair Saç Ekimi Merkezi Ankara ve İstanbul’da saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. Saç ekimi operasyonlarına ek olarak sakal ekimi ve yara iyileştirme operasyonları da yapılmaktadır. Acıbadem Hastanesi’nde saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir.

 

Estecenter Saç Ekimi Fiyatları
Estecenter saç ekimi fiyatları 6.000₺ şeklindedir. Saç Ekiminde kullanılan tekniklere göre fiyatlarda değişkenlik gözlenebilmektedir. Saç ekimi teknikleri olarak FUE ve DHI teknikleri uygulanmaktadır. Saç ekimi operasyonlarına ek olarak estetik alanda da hizmet verilmektedir. Aynı zamanda özel saç tedavisi, sakal ekimi ve kaş ekimi hizmetleri de gerçekleştirmektedirler. Estecenter hastalarına İstanbul Şişli’de hizmet vermektedir.

Estetik International Saç Ekimi Fiyatları
Estetik International saç ekimi fiyatları 6.000₺’den başlamaktadır. Saç ekimi teknikleri arasında en bilineni Organik Saç Ekimi tekniğidir. Saç ekimi operasyonlarının fiyatları kullanılan tekniklere ve operasyonda yer alan doktorlara göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul Mecidiyeköy’de saç ekimi hizmetlerini veren Estetik International, aynı zamanda hastalarına estetik operasyonları alanında da hizmet vermektedir.

 

Esteworld Saç Ekimi Fiyatları
Esteworld saç ekimi fiyatları 7.000₺ olarak bilinmektedir. Saç ekimi operasyonlarında uygulanan saç ekimi tekniklerine ve greft sayısına göre bu fiyat değişkenlik gösterebilmektedir. Günde 6 – 7den fazla saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir. Bu nedenden ötürü bazı saç ekimi operasyonlarının sonuçları istenildiği gibi başarılı olmayabilir. Esteworld saç ekimi operasyonları İstanbul Altunizade ve Bahçelievler ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra estetik operasyonlar da gerçekleştirmektedirler.

 

 

Hermest Saç Ekimi Fiyatları
Hermest saç ekimi fiyatları FUE tekniği için 6.000₺ ve DHI tekniği için 12.000₺ şeklindedir. Saç ekimi fiyatları uygulanan tekniğe göre belirlendiği için alınan greft fiyat üzerinde etkili değildir. Tek seansta maksimum greft ile çalışmayı prensip haline getirmiş olan saç ekimi merkezi, FUE ve DHI tekniğinin yanı sıra Long Hair FUE, sakal ekimi ve kaş ekimi gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezi saç ekimi operasyonlarını Altunizade Academic Hospital’da gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda bir günde en fazla üç ya da dört saç ekimi operasyonu gerçekleştirdikleri bilinmektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezinde saç ekimi fiyatı belirlendikten sonra hiçbir ek masraf talep edilmediği gözlemlenmektedir.

 

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Fiyatları
İlhan Serdaroğlu saç ekimi fiyatları 10.000₺ ile 15.000₺ arasında değişmektedir. Saç ekim fiyatları kişilerin saç açıklığına ve greft sayısına göre değişebilmektedir. İlhan Serdaroğlu saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi operasyonları da yapmaktadır. Aynı zamanda estetik cerrahi alanında da hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Kadıköy’de gerçekleştirmektedir.

 

Medical Park Saç Ekimi Fiyatları
Medical Park saç ekim fiyatları FUE 5.000₺ ve DHI 10.000₺ şeklindedir. Saç ekim fiyatlarının değişken olma sebebi kişinin açıklığı ve saç ekim operasyonunda kullanılacak tekniktir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra hastalarına estetik alanlarında da hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarını Bilge Türk Bilen ve Dilek Şenen gerçekleştirmektedir. Medical Park saç ekimi için birçok yerde hizmet vermektedir. Bu nedenle hangi Medical Park’da saç ekimi operasyonu yaptıracaksınız, oranın saç ekimi kadrosunu bakmanız gerekmektedir.

 

Serkan Aygın Saç Ekimi Fiyatları
Serkan Aygın saç ekimi fiyatları FUE 10.000TL ve DHI 12.000TL şeklindedir. 1 seansta en fazla 4500 greft saç ekimi gerçekleştirilmektedir. Başarılı saç ekimi işlemlerini gerçekleştiren bu klinik, saç ekimi işlemlerini günde 10 saç ekimi gerçekleştirebilecek Serkan Aygın kliniğinde yapılmaktadır. Saç ekimlerini Serkan Aygın’ın kendisi tarafından değil yetiştirdiği ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Serkan Aygın saç ekimi fiyat verildikten sonra hiç bir ek masraf talep edilmeyeceği resmi sitesinde belirtilmekte.

 

Zekeriya Kul Saç Ekimi Fiyatları
Zekeriya Kul saç ekimi fiyatları greft başına verilmektedir ve saç ekim fiyatları greft başına 1€ olarak belirlenmiştir. Zekeriya Kul saç ekimi tekniği olarak FUE ve N.I.T. (Needle Implantation Technique) tekniklerini kullanmaktadır. İstanbul, Şişli’de Vital Fulya’da saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Zekeriya Kul saç ekimi dışından estetik operasyonları alanında da hizmet vermektedir.

 

Saç Ekim Fiyatları Ankara
İstanbul’dan sonra Ankara’ya baktığımızda saç ekimi alanında başarılı saç ekimi merkezleri vardır. 2021 yılında dövizin yükselmesi sebebi ile saç ekim fiyatları Ankara için belli başlı değişiklikler gözlemlenmiştir.

 

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları
Dr. Muttalip Keser saç ekimi fiyatları greft başına verilmektedir ve saç ekimi fiyatları greft başına 3,5€ olarak belirlenmiştir. Dr. Muttalip Keser, saç ekimi operasyonlarında çok yüksek miktarda greft ile çalışmamaktadır. Aynı zamanda saç ekimi operasyonları tek seans değil iki seans sürebilmektedir. FUE saç ekimi tekniğini uygulayan Dr. Muttalip Keser saç ekimi operasyonlarını Ankara’da gerçekleştirmektedir. Bu saç ekimi fiyatları dikkate alındığında yaklaşık 2.500 greftlik bir saç ekimi operasyonunun ücreti 8.750€ olacaktır. Dr. Muttalip Keser başarılı saç ekimi operasyonları gerçekleştirse de ücret bakımından biraz yüksek görülebilmektedir.

 

 

Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
Serdar Gökrem saç ekimi fiyatları 8.500₺ şeklindedir. Saç ekim fiyatlarının seans olarak belirlendiği gözlemlenmektedir. Serdar Gökrem, saç ekimi operasyonlarını ekseriyetle 2 seans şeklinde yapmaktadır. Saç ekimi operasyonlarını Ankara, Çankaya’da gerçekleştirmektedir. Saç ekimi fiyatları uygulanacak olan tekniğe ve hastadaki açık alana göre değişebilmektedir. Saç ekimi tekniği olarak FUE ve DHI teknikleri uygulanmaktadır.

 

Şahin Çelik Saç Ekimi Fiyatları
Şahin Çelik saç ekimi fiyatları 6.500₺ olarak bilinmektedir. Şahin Çelik saç ekim fiyatları seans olarak belirlenmektedir. Bu zamana kadar yapmış olduğu başarılı saç ekimi operasyonları ile bilinen Şahin Çelik, Ankara’da saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Saç ekimi tekniği olarak FUE ve DHI tekniklerinin kullanıldığı görülmektedir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal, bıyık ve kaş ekimi hizmetleri de vermektedir.

Saç Ekim Fiyatları İzmir
 

Clinic Hair Saç Ekimi Fiyatları
Clinic Hair saç ekimi fiyatları 8.000₺ ile 10.000₺ arasında değişmektedir. Saç ekimi operasyonlarına ek uygulanacak tedaviler -özel saç tedavisi, özel saç terapisi vb.- fiyatların değişiminde rol oynamaktadır. Clinic Hair saç ekimi merkezi İzmir’de saç ekim operasyonlarını yürütmektedir. Clinic Hair saç ekimi merkezinin sadece FUE tekniği ile işlem yaptığı biliniyor. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra kaç ekimi operasyonları da yapmaktadır.

 

Sibel Ulusan Medical Hair Saç Ekimi Fiyatları
Sibel Ulusan Medical Hair saç ekimi fiyatları 2.000€ şeklindedir. Saç ekimi tekniği olarak FUE tekniği kullanılan bu saç ekimi merkezinde, saç ekim fiyatı tek mega seans olarak belirlenmiştir. Bu nedenle hastadan alınacak greft sayısı, saç ekimi operasyonunun fiyatını etkilememektedir. Dr. Sibel Ulusan’ın ekimlere bizzat girdiğinde saç ekimi fiyatı 2.000€ şeklinde olmaktadır. Sibel Ulusan’ın eşi Zafer Ulusan ve ekibinin girdiği saç ekimi operasyonlarının fiyatı ise 10.000₺ şeklindedir. Sibel Ulusan saç ekimi operasyonları haricinde saç simülasyonu ve özel saç tedavisi hizmeti de vermektedir. Medical Hair saç ekimi operasyonlarını İzmir’de gerçekleştirmektedir.

 

Saç Ekim Fiyatları Antalya
 

AHD Clinic Saç Ekimi Fiyatları
AHD Clinic saç ekimi fiyatları greft başına belirlenmektedir ve saç ekim fiyatı greft başına 1€ şeklindedir. AHD saç ekimi merkezinde, Hakan Doğanay’ın ekibinin gerçekleştirdiği ekimlerde saç ekim fiyatı greft başına 3₺ olarak bilinmektedir. 2.000 greftlik bir saç ekimi operasyonu için ödemeniz gereken ücret 2.000€ olmaktadır. AHD saç ekimi merkezinde bu masraflara ek olarak ücretsiz özel saç tedavisi de yapılmaktadır. Dr. Hakan Doğanay saç ekimi operasyonlarını Antalya’da gerçekleştirmektedir.

 

Saç Ekim Fiyatları Bursa
 

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Fiyatları
Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi fiyatları greft başına 3₺ ve 4₺ şeklindedir. Eğer saç ekimi operasyonu sırasında donör alan olarak hastanın kafasındaki saçlar kullanılacaksa greft başına 3₺ olarak belirlenmektedir. Yani 3.000 greftlik bir saç ekimi operasyonu için 9.000₺ ödemeniz gerekecektir. Eğer donör alanınız yeterli değil ise sakaldan alım yapılmaktadır. Bu durumda saç ekim fiyatı greft başına 4₺ olmaktadır. Özetle 2.000 greftin hastanın kafasından alındığı ve 500 greftin sakaldan alındığı bir operasyon ücreti, 8.000₺ olacaktır. Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi operasyonlarını Bursa’da gerçekleştirmektedir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra estetik alanında da hizmet vermektedir.

 

Saç Ekimi Fiyatları Denizli
 

Özgür Nalbant Saç Ekimi Fiyatları
Dr. Özgür Nalbant saç ekimi fiyatları greft başına verilmektedir ve saç ekimi fiyatları greft başına 2,25₺ olarak belirlenmiştir. Dr. Özgür Nalbant, Denizli Özel Vizyongöz Hastanesi’nde saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Saç ekimi operasyonlarında FUE tekniği kullanılmaktadır. Aynı zamanda özel saç tedavisi hizmeti de verilmektedir. Dr. Özgür Nalbant’ın bu saç ekim fiyatı dikkate alındığında, yaklaşık 3.000 greftlik bir saç ekimi operasyonu 6.750₺ tutmaktadır.

 

Saç Ekimi Fiyatları Listesi
AHD Clinic: Greft başına 1€
Acıbadem Hastanesi: 9.000₺
Arenamed: 6.000-9.000₺
Asmed Hair: Greft başına 2,50€
Asuman Hair Transplant: 15.000 – 20.000₺
Bilgehan Aydın: 7.500₺
Clinicexpert: 5.000₺
Clinic Hair: 8.000₺ – 10.000₺
Dr. Murat Küçüktaş: Greft başına 3₺
Dr. Muttalip Keser: Greft başına 3,5€
Emphair: 7.000₺ – 9.000₺
Estecenter: 6.000₺
Estetik International: 6.000₺
Esteworld: 7.000₺
Hermest Saç Ekimi: 6.000₺ – 12.000₺
İlhan Serdaroğlu: 10.000₺ – 15.000₺
Sibel Ulusan Medical Hair: 2.000€
Medical Park: 5.000₺ – 10.000₺
Özgür Nalbant: Greft başına 2,25₺
Serdar Gökrem: 8.500₺
Serkan Aygın: 10.000₺ – 12.000₺
Şahin Çelik: 9.000₺ – 12.000₺
Zekeriya Kul: Greft başına 1€

Saç ekimi yaptırmak isteyen herkesin öncelikli sorusu "2021 saç ekimi fiyatları ne kadar?" ve saç ekim merkezleri arasındaki bu fiyat farklarının sebepleri nelerdir.

Her sektörde olduğu üzere,  gibi saç ekimi sektöründe de fiyatları belirleyen çeşitli etkenler bulunuyor.  Saç ekimi merkezini seçerken, herkes farklı kriterleri göz önünde bulundurarak araştırma yapabiliyor.

Saç ekim fiyatlarını değerlendirdiğimizde bazen marka değeri, bazen referans hastalar, bazen teknolojik farklılıklar, bazense lokasyon gibi faktörler ön plana çıkabiliyor

Yüksek fiyatlı saç ekim merkezlerinin daha başarılı sonuçlar yarattığı söylenemeyeceği gibi, uygun maliyetli merkezlerinde başarısız olduklarını söyleyemeyiz.

Saç ekimi fiyatlarında maalesef belirli bir standart yoktur. çünkü Saç ekim merkezinde fiyat dengesini etkileyen bir çok faktör vardır. Bunların en önemlisi ise; Ekimi yapılacak olan greft (saç kökü) sayısıdır. Sonraki aşamada hangi saç ekim yönteminin uygulanacağı ve saç ekim hizmetiyle birlikte alınacak ek hizmetler saç ekim fiyatlarını klinikten kliniğe ve hastadan hastaya değiştiriyor. Bu nedenle saç ekim fiyatları konusunda en doğru bilgi için mutlaka kliniklerle iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Saç ekim merkezleri tarafından yapılan analizler sonrasında, kişiye özel  planlama ile ekilecek olan greft sayısına ve kullanılacak olan saç ekim tekniğine karar verilir. Ve kişiye özel saç ekim fiyatı belirlenir,  bu nedenle en çok merak edilen   “Saç ekimi fiyatları İstanbul“, “2021 Saç ekimi fiyatları“, “Saç ekimi fiyatları Ankara“,  “En uygun saç ekimi merkezleri” gibi soruların maalesef net bir cevabı bulunmamaktadır.

saç ekim merkezi size gerekli analizleri yapmadan saç ekimi için fiyatlandırma yapması mümkün olmadığı gibi, sunulan saç ekim fiyatı doğru bir veri olmayacaktır,

Saç ekim merkezlerinin dönemsel kampanyalarını takip edip, özellikle büyük şehirlerde, saç ekim fiyatları konusundaki rekabet durumunu kendi lehinize kullanabilirsiniz.

2021 saç ekim fiyatlarını araştırıyorsanız; tekrar hatırlatmalıyız ki her saç ekim operasyonu %100 başarılı sonuçlar vermeyebilir bu yüzden doğru saç ekim merkezinin bulunması, doğru saç ekim doktorunun tercih edilmesi ve en uygun saç ekimi yöntemin belirlenmesi, hem saç ekimin başarısı hem de saç ekim fiyatının belirlenmesi açısından oldukça önemlidir. 

Saç ekiminden sonra ortalama 1 yıl kadar bazı kontrollerin devam etmesi gerekmektedir ve bu kontroller bazı kliniklerde 2021 saç ekim fiyatlarına dahil edilmektedir. 

Bazı klinikler ise saç ekimi sonrası gerekebilecek uygulama ve kontrolleri saç ekim fiyatlarına dahil etmeyebilmektedir.

Ayrıca bir saç ekimi uygulamasından başarılı sonuçlar alabilmek için belirli koruma yöntemleri uygulanmaktadır, bunun başında gelense saç ekimi sonrasında kullanılan özel saç ekim şampuanlarıdır.

Saç ekimi sonrasında kliniğinizin önerdiği şampuan ücretlerinde, herhangi bir  sürprizlerle karşılaşmamak için mutlaka uygulamadan önce, ek ürünlerin 2021 saç ekim fiyatlarına dahil olup olmadığı gibi  tüm detayları konuşmanız önerilmektedir.

Son olarak Saç ekim merkezlerine göre değişen saç ekim fiyatları için; kliniğin tüm süreçlere dair  mutlaka tüm detaylarla ilgili bilgi almanız, öncesinde belirlediğiniz tüm sorulara saç ekim kliniğinizden yanıt almanız önerilmektedir. 


« Son Düzenleme: Şubat 14, 2021, 12:14:38 ÖÖ Gönderen: hokkabaz »