İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - hokkabaz

Sayfa: [1] 2 3 ... 7
1
Saç Ekimi Fiyatları 2021
Saç Ekim Fiyatları İstanbul
Arenamed Saç Ekimi Fiyatları
Acıbadem Saç Ekimi Fiyatları
Asmed Hair Saç Ekimi Fiyatları
Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Fiyatları
Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyatları
Emphair Saç Ekimi Fiyatları
Estecenter Saç Ekimi Fiyatları
Estetik International Saç Ekimi Fiyatları
Esteworld Saç Ekimi Fiyatları
Hermest Saç Ekimi Fiyatları
İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Fiyatları
Medical Park Saç Ekimi Fiyatları
Serkan Aygın Saç Ekimi Fiyatları
Zekeriya Kul Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekim Fiyatları Ankara
Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları
Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
Şahin Çelik Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekim Fiyatları İzmir
Clinic Hair Saç Ekimi Fiyatları
Sibel Ulusan Medical Hair Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekim Fiyatları Antalya
AHD Clinic Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekim Fiyatları Bursa
Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekimi Fiyatları Denizli
Özgür Nalbant Saç Ekimi Fiyatları
Saç Ekimi Fiyatları Listesi
Saç Ekimi Fiyatları 2021
Saç ekimi fiyatları listesinde Türkiye’nin önde gelen saç ekim merkezlerinin tek tek fiyatları alınarak fiyatlar hazırlanmıştır. Saç ekimi fiyatı politikası her saç ekim merkezinde sürekli olarak değişebilmektedir. Bunun sebebi;

Dönemsel
Uygulanan Teknik
Gereksinim Duyulacak Greft Sayısı
Saç Ekimi Hariç Yapılacak Ek Uygulamalar
Söz konusu farktörlerden dolayı aynı saç ekim merkezinden 2 kişi aynı anda fiyat alsa dahi farklı bir ücret ile karşılaşabilirler. Bu sebeple aşağıda yer alan rakamlar saç ekimi merkezlerinin ortalama fiyatlarıdır.



Türkiye’nin önde gelen tüm saç ekim merkezlerinin saç ekimi fiyatlarının bir kısmı yukarıda alfabetik olarak listelenmiştir. Saç ekiminde fiyatların belirlenmesinde etkili olan faktörler neler, saç ekimi maliyeti nasıl analiz edilir gibi soruların yanıtlarını detaylı bir şekilde vereceğiz. Her yeni bir yıla girildiğinde ekonomideki dalgalanmalara paralel olarak birçok ürünün, hizmetin ve genel ihtiyaçların da fiyatları değişmektedir. Saç ekimi fiyatları da bu ekonomik ve küresel durumlara paralel olarak 2019 yılına göre farklılıklar göstermektedir.

İlginizi Çekebilir: Saç Ekim Merkezleri Karşılaştırmalı Fiyatları 2021
Saç Ekim Fiyatları İstanbul
İstanbul saç ekim fiyatları dövizin artması ile birlikte paralel olarak artmaktadır. Bu sebeple 2021 yılındaki fiyatları ile 2020 yılındaki fiyatlar arasında çok fark olması olağan bir durumdur.

 

Arenamed Saç Ekimi Fiyatları
Arenamed saç ekimi fiyatları mega seans FUE 6.000 TL olarak gözlemlenmektedir. Tek seansta maksimum greft saç ekimi işlemi uygulanmaktadır. Arenamed Saç Ekimi Merkezinde Serkan Aydın tarafından birçok başarılı ekim gerçekleştirilmiştir. Serkan Aydın saç ekimi operasyonlarına katılırsa fiyat 6.000 TL değil 9.000 TL olmaktadır. Serkan Aydın’ın kendisinin katıldığı operasyonlarda, kanal açma işlemini yaptığı bilinmektedir. Arenamed saç ekimi fiyatı belirttiğimiz gibi mega seans tek fiyattır. Greft sayısı ne kadar olursa olsun bu sabit fiyat politikası izlenmektedir.

 

En Çok Okunan Yazı: Saç Ekiminin Yan Etkileri Var Mı?
Acıbadem Saç Ekimi Fiyatları
Acıbadem saç ekimi fiyatları 9.000₺’den başlamaktadır. Acıbadem Hastanesi saç ekim fiyatları belirlenirken, greft sayısı ve teknik baz alınmaktadır. Saç ekimi operasyonlarını kadrosundaki plastik ve rekonstrüktif cerrahları gerçekleşmektedir. Acıbadem hastanesi aynı zamanda hastalara taksitle ödeme imkanı da sunmaktadır. Gerçekleştireceğiniz konsültasyon sonrası çok daha net bir saç ekim fiyatı alabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi’nde özel saç tedavileri saç ekimi operasyonlarına dahil değildir. Bu yüzden özel saç tedavisi için ekstra 1.000₺ ödemeniz gerekecektir.

 

Asmed Hair Saç Ekimi Fiyatları
Asmed Hair Transplant saç ekimi fiyatları greft başına belirlenmektedir ve saç ekim fiyatı greft başına 2,5€ şeklindedir. Bu fiyat, Dr. Koray Erdoğan’ın katıldığı saç ekimi operasyonları için belirtilmiştir. Asmed ekibindeki bir diğer doktor olan Alp Bayramoğlu’nun katıldığı saç ekimi operasyonlarında ücret, greft başına 1,5€’dur. Asmed Hair başarılı saç ekimi operasyonlarına sahip olsa da ücreti diğer saç ekimi merkezlerine oranla daha fazladır. Saç ekimi operasyonları İstanbul, Ataşehir Asmed Clinic içerisinde yapılmaktadır.

 

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Fiyatları
Asuman Hair Transplant saç ekimi fiyatları 15.000 – 20.000₺ aralığındadır. Asuman Hair Transplant saç ekimi merkezinde tek mega seans saç ekimi fiyatı politikası benimsenmiştir. Bu tek mega seansta maksimum greft saç ekim operasyonları yapılmaktadır. Bu nedenle 2.000 greft için de 5.000 greft için de aynı fiyat uygulaması yapılmaktadır. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi gibi operasyonlarda yapılmaktadır.  Asuman Hair Transplant saç ekimi operasyonlarını Emsey Hospital içerisinde gerçekleştirmektedir.

 

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyatları
Bilgehan Aydın saç ekimi fiyatları 7.500₺ olarak bilinmektedir. Ancak saç ekim fiyatları uygulanan teknik, bakım ürünleri ve ekstra ıgf tedavisi ile değişkenlik gösterebilmektedir. Bilgehan Aydın saç ekimi hizmetlerinin yanı sıra estetik hizmetleri de vermektedir. Kullanılan saç ekimi tekniklerinin arasında FUE, DHI ve Traşsız saç ekimi teknikleri bulunmaktadır. Bilgehan Aydın saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Maçka da gerçekleştirmektedir.

 

Clinicexpert saç ekimi fiyatları 5.000₺ şeklindedir. Saç ekimi fiyatları tek mega seans için geçerlidir. Hastalarına FUE ve DHI saç ekimi teknikleri ile hizmet vermektedir. Bu saç ekimi merkezinin günde 10’dan fazla saç ekimi yaptığı bilinmektedir. İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet vermektedirler.

 

Emphair Saç Ekimi Fiyatları
Emphair saç ekimi fiyatları FUE 7.000₺ ve DHI 9.000₺ şeklindedir. Saç ekimi fiyatları operasyonlarda kullanılan tekniğe göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda bu fiyatlara ek olarak merkez tarafından verilecek ilaçlar için de ekstra ücret istenilebilmektedir. Emphair Saç Ekimi Merkezi Ankara ve İstanbul’da saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. Saç ekimi operasyonlarına ek olarak sakal ekimi ve yara iyileştirme operasyonları da yapılmaktadır. Acıbadem Hastanesi’nde saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir.

 

Estecenter Saç Ekimi Fiyatları
Estecenter saç ekimi fiyatları 6.000₺ şeklindedir. Saç Ekiminde kullanılan tekniklere göre fiyatlarda değişkenlik gözlenebilmektedir. Saç ekimi teknikleri olarak FUE ve DHI teknikleri uygulanmaktadır. Saç ekimi operasyonlarına ek olarak estetik alanda da hizmet verilmektedir. Aynı zamanda özel saç tedavisi, sakal ekimi ve kaş ekimi hizmetleri de gerçekleştirmektedirler. Estecenter hastalarına İstanbul Şişli’de hizmet vermektedir.

Estetik International Saç Ekimi Fiyatları
Estetik International saç ekimi fiyatları 6.000₺’den başlamaktadır. Saç ekimi teknikleri arasında en bilineni Organik Saç Ekimi tekniğidir. Saç ekimi operasyonlarının fiyatları kullanılan tekniklere ve operasyonda yer alan doktorlara göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul Mecidiyeköy’de saç ekimi hizmetlerini veren Estetik International, aynı zamanda hastalarına estetik operasyonları alanında da hizmet vermektedir.

 

Esteworld Saç Ekimi Fiyatları
Esteworld saç ekimi fiyatları 7.000₺ olarak bilinmektedir. Saç ekimi operasyonlarında uygulanan saç ekimi tekniklerine ve greft sayısına göre bu fiyat değişkenlik gösterebilmektedir. Günde 6 – 7den fazla saç ekimi operasyonları gerçekleştirilmektedir. Bu nedenden ötürü bazı saç ekimi operasyonlarının sonuçları istenildiği gibi başarılı olmayabilir. Esteworld saç ekimi operasyonları İstanbul Altunizade ve Bahçelievler ilçelerinde gerçekleştirilmektedir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra estetik operasyonlar da gerçekleştirmektedirler.

 

 

Hermest Saç Ekimi Fiyatları
Hermest saç ekimi fiyatları FUE tekniği için 6.000₺ ve DHI tekniği için 12.000₺ şeklindedir. Saç ekimi fiyatları uygulanan tekniğe göre belirlendiği için alınan greft fiyat üzerinde etkili değildir. Tek seansta maksimum greft ile çalışmayı prensip haline getirmiş olan saç ekimi merkezi, FUE ve DHI tekniğinin yanı sıra Long Hair FUE, sakal ekimi ve kaş ekimi gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezi saç ekimi operasyonlarını Altunizade Academic Hospital’da gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda bir günde en fazla üç ya da dört saç ekimi operasyonu gerçekleştirdikleri bilinmektedir. Hermest Saç Ekimi Merkezinde saç ekimi fiyatı belirlendikten sonra hiçbir ek masraf talep edilmediği gözlemlenmektedir.

 

İlhan Serdaroğlu Saç Ekimi Fiyatları
İlhan Serdaroğlu saç ekimi fiyatları 10.000₺ ile 15.000₺ arasında değişmektedir. Saç ekim fiyatları kişilerin saç açıklığına ve greft sayısına göre değişebilmektedir. İlhan Serdaroğlu saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi operasyonları da yapmaktadır. Aynı zamanda estetik cerrahi alanında da hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Kadıköy’de gerçekleştirmektedir.

 

Medical Park Saç Ekimi Fiyatları
Medical Park saç ekim fiyatları FUE 5.000₺ ve DHI 10.000₺ şeklindedir. Saç ekim fiyatlarının değişken olma sebebi kişinin açıklığı ve saç ekim operasyonunda kullanılacak tekniktir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra hastalarına estetik alanlarında da hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarını Bilge Türk Bilen ve Dilek Şenen gerçekleştirmektedir. Medical Park saç ekimi için birçok yerde hizmet vermektedir. Bu nedenle hangi Medical Park’da saç ekimi operasyonu yaptıracaksınız, oranın saç ekimi kadrosunu bakmanız gerekmektedir.

 

Serkan Aygın Saç Ekimi Fiyatları
Serkan Aygın saç ekimi fiyatları FUE 10.000TL ve DHI 12.000TL şeklindedir. 1 seansta en fazla 4500 greft saç ekimi gerçekleştirilmektedir. Başarılı saç ekimi işlemlerini gerçekleştiren bu klinik, saç ekimi işlemlerini günde 10 saç ekimi gerçekleştirebilecek Serkan Aygın kliniğinde yapılmaktadır. Saç ekimlerini Serkan Aygın’ın kendisi tarafından değil yetiştirdiği ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Serkan Aygın saç ekimi fiyat verildikten sonra hiç bir ek masraf talep edilmeyeceği resmi sitesinde belirtilmekte.

 

Zekeriya Kul Saç Ekimi Fiyatları
Zekeriya Kul saç ekimi fiyatları greft başına verilmektedir ve saç ekim fiyatları greft başına 1€ olarak belirlenmiştir. Zekeriya Kul saç ekimi tekniği olarak FUE ve N.I.T. (Needle Implantation Technique) tekniklerini kullanmaktadır. İstanbul, Şişli’de Vital Fulya’da saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Zekeriya Kul saç ekimi dışından estetik operasyonları alanında da hizmet vermektedir.

 

Saç Ekim Fiyatları Ankara
İstanbul’dan sonra Ankara’ya baktığımızda saç ekimi alanında başarılı saç ekimi merkezleri vardır. 2021 yılında dövizin yükselmesi sebebi ile saç ekim fiyatları Ankara için belli başlı değişiklikler gözlemlenmiştir.

 

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Fiyatları
Dr. Muttalip Keser saç ekimi fiyatları greft başına verilmektedir ve saç ekimi fiyatları greft başına 3,5€ olarak belirlenmiştir. Dr. Muttalip Keser, saç ekimi operasyonlarında çok yüksek miktarda greft ile çalışmamaktadır. Aynı zamanda saç ekimi operasyonları tek seans değil iki seans sürebilmektedir. FUE saç ekimi tekniğini uygulayan Dr. Muttalip Keser saç ekimi operasyonlarını Ankara’da gerçekleştirmektedir. Bu saç ekimi fiyatları dikkate alındığında yaklaşık 2.500 greftlik bir saç ekimi operasyonunun ücreti 8.750€ olacaktır. Dr. Muttalip Keser başarılı saç ekimi operasyonları gerçekleştirse de ücret bakımından biraz yüksek görülebilmektedir.

 

 

Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
Serdar Gökrem saç ekimi fiyatları 8.500₺ şeklindedir. Saç ekim fiyatlarının seans olarak belirlendiği gözlemlenmektedir. Serdar Gökrem, saç ekimi operasyonlarını ekseriyetle 2 seans şeklinde yapmaktadır. Saç ekimi operasyonlarını Ankara, Çankaya’da gerçekleştirmektedir. Saç ekimi fiyatları uygulanacak olan tekniğe ve hastadaki açık alana göre değişebilmektedir. Saç ekimi tekniği olarak FUE ve DHI teknikleri uygulanmaktadır.

 

Şahin Çelik Saç Ekimi Fiyatları
Şahin Çelik saç ekimi fiyatları 6.500₺ olarak bilinmektedir. Şahin Çelik saç ekim fiyatları seans olarak belirlenmektedir. Bu zamana kadar yapmış olduğu başarılı saç ekimi operasyonları ile bilinen Şahin Çelik, Ankara’da saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Saç ekimi tekniği olarak FUE ve DHI tekniklerinin kullanıldığı görülmektedir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal, bıyık ve kaş ekimi hizmetleri de vermektedir.

Saç Ekim Fiyatları İzmir
 

Clinic Hair Saç Ekimi Fiyatları
Clinic Hair saç ekimi fiyatları 8.000₺ ile 10.000₺ arasında değişmektedir. Saç ekimi operasyonlarına ek uygulanacak tedaviler -özel saç tedavisi, özel saç terapisi vb.- fiyatların değişiminde rol oynamaktadır. Clinic Hair saç ekimi merkezi İzmir’de saç ekim operasyonlarını yürütmektedir. Clinic Hair saç ekimi merkezinin sadece FUE tekniği ile işlem yaptığı biliniyor. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra kaç ekimi operasyonları da yapmaktadır.

 

Sibel Ulusan Medical Hair Saç Ekimi Fiyatları
Sibel Ulusan Medical Hair saç ekimi fiyatları 2.000€ şeklindedir. Saç ekimi tekniği olarak FUE tekniği kullanılan bu saç ekimi merkezinde, saç ekim fiyatı tek mega seans olarak belirlenmiştir. Bu nedenle hastadan alınacak greft sayısı, saç ekimi operasyonunun fiyatını etkilememektedir. Dr. Sibel Ulusan’ın ekimlere bizzat girdiğinde saç ekimi fiyatı 2.000€ şeklinde olmaktadır. Sibel Ulusan’ın eşi Zafer Ulusan ve ekibinin girdiği saç ekimi operasyonlarının fiyatı ise 10.000₺ şeklindedir. Sibel Ulusan saç ekimi operasyonları haricinde saç simülasyonu ve özel saç tedavisi hizmeti de vermektedir. Medical Hair saç ekimi operasyonlarını İzmir’de gerçekleştirmektedir.

 

Saç Ekim Fiyatları Antalya
 

AHD Clinic Saç Ekimi Fiyatları
AHD Clinic saç ekimi fiyatları greft başına belirlenmektedir ve saç ekim fiyatı greft başına 1€ şeklindedir. AHD saç ekimi merkezinde, Hakan Doğanay’ın ekibinin gerçekleştirdiği ekimlerde saç ekim fiyatı greft başına 3₺ olarak bilinmektedir. 2.000 greftlik bir saç ekimi operasyonu için ödemeniz gereken ücret 2.000€ olmaktadır. AHD saç ekimi merkezinde bu masraflara ek olarak ücretsiz özel saç tedavisi de yapılmaktadır. Dr. Hakan Doğanay saç ekimi operasyonlarını Antalya’da gerçekleştirmektedir.

 

Saç Ekim Fiyatları Bursa
 

Dr. Murat Küçüktaş Saç Ekimi Fiyatları
Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi fiyatları greft başına 3₺ ve 4₺ şeklindedir. Eğer saç ekimi operasyonu sırasında donör alan olarak hastanın kafasındaki saçlar kullanılacaksa greft başına 3₺ olarak belirlenmektedir. Yani 3.000 greftlik bir saç ekimi operasyonu için 9.000₺ ödemeniz gerekecektir. Eğer donör alanınız yeterli değil ise sakaldan alım yapılmaktadır. Bu durumda saç ekim fiyatı greft başına 4₺ olmaktadır. Özetle 2.000 greftin hastanın kafasından alındığı ve 500 greftin sakaldan alındığı bir operasyon ücreti, 8.000₺ olacaktır. Dr. Murat Küçüktaş saç ekimi operasyonlarını Bursa’da gerçekleştirmektedir. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra estetik alanında da hizmet vermektedir.

 

Saç Ekimi Fiyatları Denizli
 

Özgür Nalbant Saç Ekimi Fiyatları
Dr. Özgür Nalbant saç ekimi fiyatları greft başına verilmektedir ve saç ekimi fiyatları greft başına 2,25₺ olarak belirlenmiştir. Dr. Özgür Nalbant, Denizli Özel Vizyongöz Hastanesi’nde saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Saç ekimi operasyonlarında FUE tekniği kullanılmaktadır. Aynı zamanda özel saç tedavisi hizmeti de verilmektedir. Dr. Özgür Nalbant’ın bu saç ekim fiyatı dikkate alındığında, yaklaşık 3.000 greftlik bir saç ekimi operasyonu 6.750₺ tutmaktadır.

 

Saç Ekimi Fiyatları Listesi
AHD Clinic: Greft başına 1€
Acıbadem Hastanesi: 9.000₺
Arenamed: 6.000-9.000₺
Asmed Hair: Greft başına 2,50€
Asuman Hair Transplant: 15.000 – 20.000₺
Bilgehan Aydın: 7.500₺
Clinicexpert: 5.000₺
Clinic Hair: 8.000₺ – 10.000₺
Dr. Murat Küçüktaş: Greft başına 3₺
Dr. Muttalip Keser: Greft başına 3,5€
Emphair: 7.000₺ – 9.000₺
Estecenter: 6.000₺
Estetik International: 6.000₺
Esteworld: 7.000₺
Hermest Saç Ekimi: 6.000₺ – 12.000₺
İlhan Serdaroğlu: 10.000₺ – 15.000₺
Sibel Ulusan Medical Hair: 2.000€
Medical Park: 5.000₺ – 10.000₺
Özgür Nalbant: Greft başına 2,25₺
Serdar Gökrem: 8.500₺
Serkan Aygın: 10.000₺ – 12.000₺
Şahin Çelik: 9.000₺ – 12.000₺
Zekeriya Kul: Greft başına 1€

Saç ekimi yaptırmak isteyen herkesin öncelikli sorusu "2021 saç ekimi fiyatları ne kadar?" ve saç ekim merkezleri arasındaki bu fiyat farklarının sebepleri nelerdir.

Her sektörde olduğu üzere,  gibi saç ekimi sektöründe de fiyatları belirleyen çeşitli etkenler bulunuyor.  Saç ekimi merkezini seçerken, herkes farklı kriterleri göz önünde bulundurarak araştırma yapabiliyor.

Saç ekim fiyatlarını değerlendirdiğimizde bazen marka değeri, bazen referans hastalar, bazen teknolojik farklılıklar, bazense lokasyon gibi faktörler ön plana çıkabiliyor

Yüksek fiyatlı saç ekim merkezlerinin daha başarılı sonuçlar yarattığı söylenemeyeceği gibi, uygun maliyetli merkezlerinde başarısız olduklarını söyleyemeyiz.

Saç ekimi fiyatlarında maalesef belirli bir standart yoktur. çünkü Saç ekim merkezinde fiyat dengesini etkileyen bir çok faktör vardır. Bunların en önemlisi ise; Ekimi yapılacak olan greft (saç kökü) sayısıdır. Sonraki aşamada hangi saç ekim yönteminin uygulanacağı ve saç ekim hizmetiyle birlikte alınacak ek hizmetler saç ekim fiyatlarını klinikten kliniğe ve hastadan hastaya değiştiriyor. Bu nedenle saç ekim fiyatları konusunda en doğru bilgi için mutlaka kliniklerle iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Saç ekim merkezleri tarafından yapılan analizler sonrasında, kişiye özel  planlama ile ekilecek olan greft sayısına ve kullanılacak olan saç ekim tekniğine karar verilir. Ve kişiye özel saç ekim fiyatı belirlenir,  bu nedenle en çok merak edilen   “Saç ekimi fiyatları İstanbul“, “2021 Saç ekimi fiyatları“, “Saç ekimi fiyatları Ankara“,  “En uygun saç ekimi merkezleri” gibi soruların maalesef net bir cevabı bulunmamaktadır.

saç ekim merkezi size gerekli analizleri yapmadan saç ekimi için fiyatlandırma yapması mümkün olmadığı gibi, sunulan saç ekim fiyatı doğru bir veri olmayacaktır,

Saç ekim merkezlerinin dönemsel kampanyalarını takip edip, özellikle büyük şehirlerde, saç ekim fiyatları konusundaki rekabet durumunu kendi lehinize kullanabilirsiniz.

2021 saç ekim fiyatlarını araştırıyorsanız; tekrar hatırlatmalıyız ki her saç ekim operasyonu %100 başarılı sonuçlar vermeyebilir bu yüzden doğru saç ekim merkezinin bulunması, doğru saç ekim doktorunun tercih edilmesi ve en uygun saç ekimi yöntemin belirlenmesi, hem saç ekimin başarısı hem de saç ekim fiyatının belirlenmesi açısından oldukça önemlidir. 

Saç ekiminden sonra ortalama 1 yıl kadar bazı kontrollerin devam etmesi gerekmektedir ve bu kontroller bazı kliniklerde 2021 saç ekim fiyatlarına dahil edilmektedir. 

Bazı klinikler ise saç ekimi sonrası gerekebilecek uygulama ve kontrolleri saç ekim fiyatlarına dahil etmeyebilmektedir.

Ayrıca bir saç ekimi uygulamasından başarılı sonuçlar alabilmek için belirli koruma yöntemleri uygulanmaktadır, bunun başında gelense saç ekimi sonrasında kullanılan özel saç ekim şampuanlarıdır.

Saç ekimi sonrasında kliniğinizin önerdiği şampuan ücretlerinde, herhangi bir  sürprizlerle karşılaşmamak için mutlaka uygulamadan önce, ek ürünlerin 2021 saç ekim fiyatlarına dahil olup olmadığı gibi  tüm detayları konuşmanız önerilmektedir.

Son olarak Saç ekim merkezlerine göre değişen saç ekim fiyatları için; kliniğin tüm süreçlere dair  mutlaka tüm detaylarla ilgili bilgi almanız, öncesinde belirlediğiniz tüm sorulara saç ekim kliniğinizden yanıt almanız önerilmektedir. 



2
Saç Ekimi Sonuçları Ve Forumu / Ynt: Medeks hair center yorum
« : Aralık 23, 2020, 01:13:57 ÖS »
Yetkili: Medeks Saç Ekim Merkezi
Adres: Halaskargazi caddesi ali koçman apartmanı no 175 kat 4, 34371 Şişli/İstanbul
İl - İlçe - Semt: İstanbul - Şişli - HALASKARGAZİ
Telefon: +902122190629   +902122190629

3
sibel ulusan fiyat 2021:

Saç ekimi fiyatları tercih edilen yönteme ve uygulama yapılacak bölgenin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Sac ekimi ücretleri, saç ekimi yapılacak bölgenin genişliği ile doğru orantılıyken, tercih edilen yöntemin türüne göre de saç ekimi fiyatları değişkenlik gösterir. Bu yüzden saç ekimi fiyatları araştırılırken konusunda saç ekilecek bölgenin genişliği, yapısı ve saç ekiminde kullanılacak yöntem incelenmeli ve bu kısaslara göre sibel ulusan saç ekimi fiyatları 2021 konusunda karar alınmalıdır.

4
arenamed saç ekimi serkan aydın fiyat:
Teknolojik gelişmelerle oldukça kolay ve hızlı halen gelen saç ekimi, saç dökülmesi sorunu yaşayanların tercihi oluyor. Saç dökülmesi sorununa yapısal çözümler sunan saç ekimi işlemini tercih edenler saç ekimi fiyatları 2019, saç ekiminden sonra, saç ekimi sonrası, saç ekimi merkezleri, saç ekimi İstanbul saç ekimi konularını merak ediyor. İşte saç ekimi öncesi, sonrası ve saç ekimi fiyatları gibi konularda merak ettiğiniz soruları mercek altına alıyoruz.SAÇ EKİMİ NEDİR?Saç ekimi erkeklere ve kadınlara uygulanabilen, genellikle ense bölgesinden saç kökü alınarak saç dökülmesi olan bölgeye uygulanan yöntemdir. Farklı yöntemler kullanılsa da genel olarak ense bölgesinden saç kökü alınır ve sorunlu bölgeye uygulanır. Saç ekimi işlemi teknolojik cihazların sunduğu imkanların gelişmesiyle acısız, hızlı ve kolay şekilde yapılmaktadır.

 
arenamed saç ekimi serkan aydın fiyat:
Saç ekimi fiyatları tercih edilen yönteme ve uygulama yapılacak bölgenin durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Sac ekimi ücretleri, saç ekimi yapılacak bölgenin genişliği ile doğru orantılıyken, tercih edilen yöntemin türüne göre de saç ekimi fiyatları değişkenlik gösterir. Bu yüzden saç ekimi fiyatları araştırılırken konusunda saç ekilecek bölgenin genişliği, yapısı ve saç ekiminde kullanılacak yöntem incelenmeli ve bu kısaslara göre arenamed saç ekimi fiyatları 2021 konusunda karar alınmalıdır.

5
Merhabalar bugün güzle bir konuya daha temas edip sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Bugünkü konumuz Serkan Aydın saç ekimi hakkında olacaktır. Ünlülerin saç ekim uzmanı olarak bilinmektedir. Birçok ünlü ismin saçlarına dokunuş yapan isim olarak çok öne çıkıyor. Saç ekim merkezinin ismi ise Arenamed olarak geçmektedir ve İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere çok fazla müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Ayrıca fotoğraflarını whatsapp aracılığıyla gönderenlere hemen analiz yapıp kişiye dönüp neler yapılacakları iletiyorlar. Bu alanda müşteri memnuniyetini önemseyen bir merkez olduğunun altını çizelim. Fue yöntemi ile bu işlemi gerçekleştirmektedir, Fut yöntemini kesinlikle kullanmamaktadır. Yaklaşık on yıldır bu hizmeti vererek artık bilinen bir marka haline geldiğini söyleyebiliriz. Bu konu hakkında diğer detaylara bakalım.

Doğum Yeri: Sapanca,Sakarya

Doğum Tarihi: 1982

Lise Mezuniyeti: Sağlık meslek lisesi (Acil tıp teknikerliği)

Kariyeri: Göztepe Şafak hastanesi hemşirelik, Yeditepe Üniversitesi yoğun bakım hemşireliği, Yeditepe Üniversitesi plastik cerrahi saç ekim alanı

Kuruculuk: 2009 yılı Opr. Dr. Plastik Cerrah Nurettin Noyan ile birlikte ArenaMed saç ekim merkezi kurdu.

Nurettin Noyan ile birlikte çok başarılı işlere imza attı. Sadece yurt içinden değil yurt dışından da çok fazla müşterisi bulunmaktadır. Sağlık turizm için Türkiye’ye gelen kişilerin tercihi bu saç ekim merkezi olmaktadır. Ülkemizde birçok futbolcu,oyuncu,siyasetçiye saç nakil işlemi gerçekleştirmiştir. Çok başarılı olmasından ötürü 2014 yılında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde ikinci merkezi açmıştır. Bu iki merkezinde saç estetiği konusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Serkan Aydın saç gurmesi ünvanı ile her geçen gün kendini daha üst noktalara taşımaktadır. Saç konusunda birçok bilgilendirme yaparak doğru yönlendirmeler yapmaktadır.


 
 



 

Arenamed Nerededir, İletişim Bilgileri Nedir?
 

Arenamed saç ekim merkezi nerede diye soranlar oluyor, hemen bu konuda bilgi verelim. Merkez ofisleri Acıbadem E5 üzerindeki Akasya Avmde bulunmaktadır. Birçok ülkeden ve Türkiye üzerinden müşteriler geldiğinde bu merkez 7724 servisi ile müşterileri havaalanından otogardan alarak önemli bir konfor sunuyor. Ayrıca konaklamaları içinde her şeyi düşünerek onları iyi bir şekilde misafir ediyor. Deneyimli ve güleryüzlü kadrosu ile de son derece iddalı ve de ünlülerin saç ekim merkezi diye de anılmaktadırlar. Ayrıca Serkan Aydın 2015 yılında en iyi saç ekim uzmanına da layık görüldü. Merkezin whatsapp telefonları da mevcut, buraya fotoğraflarını gönderelerin saçları hemen analiz ediliyor ve kaç greft ekim yapılacaksa fiyatı ile beraber söyleniyor. Şimdi de iletişim numaralarını verelim.

Randevu için: (0216) 363 97 93

Whatsapp hattı numarası: 0534 073 11 35 – 0532 068 71 03

Yabancı whatsapp hattı numarası: (+49) 172 251 59 13- (+90) 0532 241 76 01

 



 

Fiyatları Ne Kadar?
 

Serkan Aydın(arenamed) saç ekim fiyatları merak ediliyor. Birçok ünlü isme saç ektiğinden dolayı birçok hasta acaba çok yüksek ücretler mi istiyor diye düşünebilir. Bu kafanızdaki soru işaretini giderelim ve ortalama ne kadar fiyat istediğini bilin. Tabiki rakamlarda çeşitli durumlarda az miktarda değişimler olabilmektedir. Ortalama 1 greft başı ücretleri 3.5 TL ile 6 TL arasında değişmektedir. Ortalama bu rakamlar üzerinden kaç greft ekim yapılacaksa birim fiyatını çarpıp ekiminize ne kadar gideceğini belirleyebilirsiniz. Yalnız bu merkezde de ve diğerlerinde de indirim istemeyi unutmayın. Özellikle size sunulan rakamların üzerinden indirim yapmaları konusunda ısrarcı olun, bu şekilde bu işlemi ekonomik hale getirmiş olacaksınız. Bunun yanında bu merkezde kredi kartı ile ödeme ve taksit seçenekleri de bulunmaktadır.


 
 

6
Dr. Sibel Ulusan
Medikal Estetik Hekim

Medical Hair Saç Ekim Merkezi
Ali Çetinkaya Bulv.No:35 3.Kat D:5
Alsancak / İzmir

Telefon:
+90(232) 465 15 45
+90(232) 465 15 46
+90(533) 460 39 94

Web:
www.medicalhair.org

 
Dr. Sibel Ulusan, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarıyla bitirdikten sonra medikal Estetik başta olmak üzere Acil tıp, hemodiyaliz, koroner yoğun bakım, temel resusitasyon RİA ve MR eğitimleri alarak sertifika sahibi oldu.

26 yıllık acil servis deneyimine sahip olan Dr.Sibel Ulusan, medikal estetik hekimliği alanına 15 yıldır yoğunlaşmış ve saç ekimi alanında 3000 üzeri vaka sayısına ulaşmış ve tüm saç ekimi uygulamalarını baştan sona kendisi yaptı. Özellikle zor ekim kabul edilen yanık alan üzerine saç ekimi, skar dokusu üzerine saç ekimi ve seyrek alanlara saç ekimi konusundaki başarılarıyla kendisini sektöre kabul ettirdi.

Saç ekimindeki son gelişmeleri dünyanın en ileri üniversitelerinden John Hopkins Tıp , Columbia Tıp Harvard Tıp yayınlarını takip ederek sağlayan Dr. Sibel Ulusan, belirli aralıklarla ABD’ye giderek saç ekimi merkezlerinde incelemelerde bulunmakta bilgi ve deneyimini arttırmaktadır .

********
Saç Ekim Doktorumuza yöneltmek istediğiniz herhangi bir sorunuz var ise aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirisiniz.


7
Acıbadem saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri
acıbadem saç ekimi
acıbadem saç ekimi, acıbadem hastaneleri saç ekimi kliniklerinin yer aldığı saç ekimi forum konusudur. acıbadem saç ekimi sayfasında acıbadem hastanelerinde saç ekimi yapan merkezler ve acıbadem hastaneleri saç ekimi merkezleri hakkında bilgiler içermektedir. Acıbadem saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri, hakkında saç ekimi forum sitesinde bulunan içeriğin yer aldığı bölümdür. Acıbadem saç ekimi, acıbadem saç ekimi fiyatları, acıbadem saç ekimi yorumları, acıbadem saç ekimi şikayetleri hakkında ki içeriğe ulaşabilirsiniz.

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 22 hastane ve 15 tıp merkezinde 3.500 doktor, 4.000 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Acıbadem, teknolojisi ve altyapısı ile Acıbadem Adana, Acıbadem Atakent, Acıbadem Maslak, Acıbadem Sistina, Acıbadem City Clinic Tokuda ve Acıbadem City Clinic Umbal Eood Hastaneleri JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretmektedir.

Sağlıkta büyüme yolculuğu

1991 yılında bir semt hastanesi olarak başlayan Acıbadem’in büyüme ve gelişme yolculuğu, 2012’de Uzakdoğu’nun en büyük gruplarından biri olan IHH Healthcare Berhad ile yapılan anlaşmayla artık dünya sahnesinde devam etmektedir. Asya Pasifik bölgesinde 8 büyük ülkede hastane ve sağlık yatırımlarının yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde eğitim ve gayrimenkul yatırımları da bulunan IHH Healthcare Berhad, Malezya hükümetinin yatırım fonu Khazanah, Japonya’nın Mitsui&Co. Ltd. şirketi ve Aydınlar Ailesi ortaklığından oluşan güçlü yapısıyla, dünyanın 2. büyük sağlık zinciri konumundadır. Acıbadem, 2012 yılından beri bu önemli zincirin bir parçasıdır.

acıbadem hastaneleri grubu istanbulda birçok nokta bulunan hastaneleri ve tıp merkezlerinin yanı sıra, adana, kayseri, ankara, gemlik, kocaeli, bodrum, bursa gibi bölgelerdeki hastane ve tıp merkezleri ile de sağlık alanında hizmet vermektedir. Türkiye'nin yanı sıra amsterdam, bulgaristan gibi diğer ülkelerde de bulunan hastaneleri ile gücüne güç katmaktadır.


 
saç ekimi alanında da sağlık alanındaki gücünü ortaya koyan acıbadem saç ekimi klinikleri, çok uluslu hizmet anlayışı ile saç ekimi alanında ülkemizi büyük bir pay ile temsil etmektedir.

acıbadem saç ekimi fiyatları
acıbadem saç ekimi merkezlerinde saç ekimi yaptırmak için ön muayene şartı bulunuyor. acıbadem saç ekimi fiyatlarına ulaşmak için yenilenen websitesinden bilgi alabilir yada doğrudan santral üzerinden arama yapabilirsiniz. acıbadem saç ekimi fiyatları için genel bir fiyatlandırma söz konusu değildir. büyük bir saç ekimi fiyat skalasının yanı sıra bir çok saç ekimi tekniği ile de hizmet sunuyorlar. safir uçlu saç ekimi, dhi saç ekimi, fue saç ekimi, prp ile saç ekimi, gold fue saç ekimi gibi bir çok teknikle hizmet verdikleri için acıbadem saç ekimi fiyatları konusunda genel bir bilgilendirme yapmak neredeyse imkansız. bu nedenle en doğru bilgiyi uygun olduğunuz ve seçtiğiniz saç ekimi tekniğine göre acıbadem saç ekimi fiyatı almanız daha sağlıklı olacaktır.

acıbadem saç ekimi

acıbadem saç ekimi yorumları
acıbadem saç ekimi yorumları, acıbadem saç ekimi merkezi hakkında yapılan yorumların bulunduğu alandır. çok kısa süre içerisinde acıbadem saç ekimi  hakkında yapılan yorumları burada paylaşıyor olacağız.

acıbadem saç ekimi şikayetleri
acıbadem saç ekimi şikayetleri, acıbadem saç ekimi merkezi hakkında yapılan yorumların bulunduğu alandır. çok kısa süre içerisinde acıbadem saç ekimi  hakkında yapılan şikayetleri burada paylaşıyor olacağız.

Acıbadem saç ekimi avantajları
Türkiye'nin en güçlü hastane ağına sahip hastaneler grubunda saç ekimi yaptırmak elbette bazı saç ekimi sonuç avantajları sunuyor. Bu avantajları sıralamak gerekir ise;

Bulunduğunuz şehirde bir hastanesinin olması zamandan tasarruf ederek saç ekimi sonrasında da hizmet almanıza olanak sağlıyor.
Saç ekimi sonrasında kontroller ve PRP uygulamaları için basit bir randevu sistemi ile doktorunuz ile görüşebilir ve süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.
Saç ekimi işleminin hastanede yapılıyor olması, steril alan problemlerini ortadan kaldırıyor.
Saç ekimi sırasında diğer sağlık komplikasyonlarında doğrudan müdahale şansı sunuyor.
Diğer tedaviler için indirimli fiyat hakkı sunuyor.
Doktor ve doktor denetiminde saç ekimi imkanı sunuyor.
Deneyimli ekipler ile saç ekimi yaptırma imkanı sunuyor.
7/24 saç ekimi öncesi ve sonrası süreç için destek imkanı sunuyor.
Acıbadem saç ekimi dezavantajları
Türkiye'nin en güçlü hastane ağında saç ekimi yaptırmanın avantajları kadar dezavantajları da kaçınılmaz bir durum oluyor. Acıbadem saç ekimi dezavantajlarını sıralamak gerekirse;
En güçlü hastane grubu olmanın getirmiş olduğu denetim ve yetkisiz eleman hizmet sorunlarını başlıca söyleyebiliriz.

Sterilizasyon ve temizlik riski taşıyan operasyon odaları
Ruhsatsız ve yetkisiz saç ekimi yapan hastaneler
Bu konuya açıklık getirmek gerekirse ise; Acıbadem hastanelerini bir çoğu saç ekimi kliniği ruhsatına sahip fakat bazı hastaneler saç ekimi kliniği ruhsatı olmadan saç ekimi işlemlerine yoğun bir şekilde devam ediyor.
Taşeron firma riski
Bir çok hastanede olduğu gibi Acıbadem hastanelerinde de oda kiralama mantığı ile bir çok firmanın saç ekimi uygulaması yapılmasına olanak sağlanıyor. Bu durumda da hasta saç ekimi Acıbademde yaptırdığını düşünerek gönül rahatlığı ile saç ekimi yaptırıyor ama sonuç tamamen taşeron firma garantisinde oluyor. Sıkça karşılaşılan bu durum konusunda dikkatli olmakta fayda var.
sonuç olarak Acıbadem hastanelerinde saç ekimi yaptırma konusunda emin olmadan adım atmamak lazım. Her zaman söylediğimiz gibi önce emin olun, sonra tercih yapın. Detaylıca araştırıp, saç ekimi sonuçlarını ısrarla görmek isteyin. Sonra saç ekimi şikayetleri konusunda mağdur olmayın.


 


Etiketler:
saç ekimi, saç ekimi forum, saç ekimi fiyatları, saç ekimi istanbul, saç ekimi tavsiye, saç ekimi ekşi, saç ekimi tavsiye istanbul, saç ekimi şikayetleri, saç ekimi şikayet, saç ekimi istanbul tavsiye, saç ekimi istanbul fiyatları, saç ekimi 2019, saç ekimi acıbadem, acıbadem saç ekimi, istanbul saç ekimi merkezleri, dhi saç ekimi, fue saç ekimi, saç ektirme fiyatları, acıbadem saç ekimi, acıbadem saç ekimi fiyatları, acıbadem saç ekimi yorumları, acıbadem saç ekimi şikayetleri, acıbadem saç ekimi fiyat, acıbadem saç ekimi yorum, acıbadem saç ekimi şikayet,

 
Acıbadem saç ekimi, fiyatları, yorumları, şikayetleri hakkındaki yorumlar

8
Saç Ekimi Sonuçları Ve Forumu / İstanbul Saç Ekimi Rehberi
« : Aralık 19, 2020, 01:27:53 ÖS »
İstanbul Saç Ekimi Rehberi
merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi,
bu yazımızda sizlere istanbul saç ekimi merkezleri konusunda bilgi vereceğiz. bu rehber sayesinde saç ekimi merkezlerini ilçe ilçe görebileceksiniz. sitemizde bulunan özel istanbul ilçe saç ekimi merkezleri listesinin yer aldığı bu yazımızda sizlerle saç ekimi merkezlerinden ilçe bazlı ön plana çıkanları paylaşacağız. keyifli okumalar...

bilindiği üzere Türkiye saç ekimi konusunda tüm dünyada bir numaralı konumda. Bulunmaz saç ekimi fiyat uygunluğu, çok fazla saç ekimi merkezi ve mükemmel sonuçları ile son yıllarda ön plana çıkmayı başardı. Türkiye'nin saç ekimi başkenti olan istanbul saç ekimi merkezleri anlamında mükemmel bir saç ekimi fiyat yelpazesine sahip durumda. hal böyle olunca 2500 TL'den başlayıp, 20000 TL fiyatlara ulaşan saç ekimi fiyatları arasından en iyi saç ekimi merkezini seçmek zorlaşıyor. her saç ekimi merkezi en iyi olduğu iddiası ile saç ekimi yaptırmak isteyen kişileri kendine çekmeye çalışıyor. işin aslı böyle mi? bu yazımızda sadece istanbulda yer alan saç ekimi merkezlerini listeyeceğiz. daha fazla değerlendirme okumak isteyen okuyucularımızı istanbul saç ekimi merkezleri yazımıza alabiliriz.

Arnavutköy saç ekimi
Ataşehir saç ekimi
Avcılar saç ekimi
Bağcılar saç ekimi
Bahçelievler saç ekimi
Bakırköy saç ekimi
Başakşehir saç ekimi
Bayrampaşa saç ekimi
Beşiktaş saç ekimi
Beykoz saç ekimi
Beylikdüzü saç ekimi
Beyoğlu saç ekimi
Büyükçekmece saç ekimi
Çatalca saç ekimi
Çekmeköy saç ekimi
Esenler saç ekimi
Esenyurt saç ekimi
Eyüp saç ekimi
Fatih saç ekimi
Gaziosmanpaşa saç ekimi
Güngören saç ekimi
Kadıköy saç ekimi
Kağıthane saç ekimi
Kartal saç ekimi
Küçükçekmece saç ekimi
Maltepe saç ekimi
Pendik saç ekimi
Sancaktepe saç ekimi
Sarıyer saç ekimi
Şile saç ekimi
Silivri saç ekimi
Şişli saç ekimi
Sultanbeyli saç ekimi
Sultangazi saç ekimi
Tuzla saç ekimi
Ümraniye saç ekimi
Üsküdar saç ekimi
Zeytinburnu saç ekimi

 


Etiketler:
saç ekimi, saç ekimi fiyatları, saç ekimi istanbul, saç ekimi tavsiye, saç ekimi ekşi, saç ekimi tavsiye istanbul, saç ekimi istanbul tavsiye, saç ekimi istanbul fiyatları, saç ekimi acıbadem, acıbadem saç ekimi, istanbul saç ekimi merkezleri, dhi saç ekimi, fue saç ekimi, tıraşsız saç ekimi,

9
Saç Ekimi Sonuçları Ve Forumu / İstanbul saç ekimi merkezleri
« : Aralık 19, 2020, 01:25:04 ÖS »
İstanbul saç ekimi merkezleri
istanbul saç ekimi merkezleri
istanbul saç ekimi merkezleri sayfası, istanbul saç ekimi merkezleri hakkında yorum ve sıralamanın yer aldığı bilgilendirme sayfasıdır.

istanbul, saç ekimi başarıları konusunda tüm dünyada adını duyurmayı başarmış bir şehir. istanbul saç ekimi merkezleri açısından büyük bir pazarlama ve konumu olarak ön plana çıkıyor. Tüm dünyadan gelen saç ekimi ziyaretçileri istanbulda kolaylıkla saç ekimi yaptırabiliyor. durum böyle olunca istanbulda yüzlerce saç ekimi merkezi bulunuyor. bu saç ekimi merkezleri arasından en iyi saç ekimi merkezini bulmakta bir hayli zorlaşıyor. işte saç ekimi forumları bu amaçla kurulmuş bir saç ekimi bilgilendirme sitesidir. sitemizde istanbul dahil tüm Türkiye'de ki saç ekimi merkezlerine kolaylıkla ulaşabilir ve saç ekimi merkezleri hakkında ki görüşleri okuyabilirsiniz.


 
istanbulda ön plana çıkan saç ekimi merkezleri listesine geçmeden önce İstanbulda yer alan saç ekimi merkezlerini ilçe ilçe listelediğimiz istanbul saç ekimi rehberi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
bu sayfada yer alan saç ekimi merkezleri belirli kriterler ışığında oluşturulmuş listede paylaşılmaktadır. ilk sırada yer alan saç ekimi merkezi en iyi saç ekimi merkezidir diye bir kesinlik içermemektedir. istanbulda yer alan en iyi saç ekimi merkezlerini listeledik. burada sizlere saç ekimi tavsiyelerinde bulunurken, ortalama saç ekimi fiyatlarını da iletiyor olacağız.

 

istanbul saç ekimi merkezleri listemiz güncelleniyor. çok yakında burada yer alıyor olacak. takipte kalın!

İstanbul'un En İyi 50 Saç Ekimi Merkezi
istanbul'da bulunan en iyi saç ekimi merkezleri listesi, internette yer alan yorum ve içeriklere dayanarak oluşturulmuştur. aşağıdaki liste rastgele oluşturulmuş ve en iyi ilk 50 saç ekimi merkezine yer verilmiştir. aşağıdaki liste internet kullanıcıları tarafından belirlenmiştir. saç ekimi merkezlerinin kalitesi ve işlem garantisine ait kesinlik içermemektedir.

King's HairKing's Hair Saç EkimiKing's hair saç ekimi merkezi, 20 yıllık saç ekimi tecrübesi ile İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında saç ekimi danışanlarına hizmet vermektedir. Sonuçlarını instagram üzerinden paylaşan King's Hair saç ekimi merkezi Tüm dünyanın ortak Türk saç ekimi sloganı ile hizmet sunuyor.+90 552 360 80 00www.kingshair.com.trEsteworld Saç EkimiEsteworld Saç EkimiDr. Servet Terziler yönetiminde ki esteworld saç ekimi merkezi uzun yıllardır saç ekimi sektör liderliği koltuğunda otursada eski günleri kadar adından söz ettiriyor. Esteworld saç ekimi merkezleri Anadolu Yakasında Altunizade ve Avrupa yakasında Bahçelievlerde saç ekimi danışanlarına hizmet vermye devam ediyor.+90 850 222 3 789www.esteworld.com.trEmphair Saç EkimiEmphair Saç EkimiAdından acıbadem saç ekimi merkezi olarakta sıkça bahsettiren Emphair saç ekimi merkezi, İstanbul Ataşehirde ki Acıbadem Tıp Merkezinden saç ekimi işlemlerini gerçekleştiriyor. Tüm dünyadan gelen saç ekimi danışanlarına hizmet veriyorlar.+90 216 345 07 22www.emphair.com.trEstepera Saç EkimiEstePera Saç Ekimiİstanbul Avrupa yakasında Şişlide çok uluslu bir saç ekimi merkezi. Bir çok dilde hizmet sunarken Sağlık Turizmi alanında da ülkemizi temsil ediyorlar. Saç ekimi sonuçlarını instagram adresinden takip edebilir ve saç ekimi forumları üzerinden daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.+90 533 582 73 87www.estepera.comArenamed Saç EkimiArenamed Saç Ekimiİstanbul Üsküdarda bulunan Serkan Aydın - Arenamed saç ekimi merkezi ünlülerin saç ekimi merkezi olaraka ön plana çıkıyor. Instagram adresi üzerinden kimlere saç ekilmiş görmeniz mümkün.+90216 363 97 93www.arenamedhairtrans.com/Yeliz Damar - Anatolia Saç EkimiYeliz Damar - Anatolia Saç Ekimiİstanbul Pendik'te faaliyet gösteren Anatolia Saç Ekim Yeliz Damar, FUE Saç Ekim Tekniği ve DHI Saç Ekim Tekniği Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.+90530 182 43 73www.anatoliasacekim.com

10
Saç Ekimi Sonuçları Ve Forumu / Ynt: clinicexpert
« : Aralık 19, 2020, 01:19:37 ÖS »
Clinicexpert saç ekimi şikayetleri
Clinicexpert saç ekimi şikayetleri
Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi, Clinicexpert saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forum sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır. Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir. Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; info@sacekimforumlari.com adresine bildiriniz. Keyifli okumalar..

Clinicexpert saç ekimi şikayetleri

Clinic Expert İlgisizliği!1 hafta önce 4200 greft olarak konuşulan bir ekim yaptırdım. Fakat inanılmaz seyreklikte en fazla 3000 kök olacak şekilde anlamsız saçma sapan bir ekim oldu. Verdikleri garanti belgesinde 4200 yazıyor ama size yemin edebilirim e fazla 3000 kök olduğuna. Ki zaten başka doktorlara da sordum. Kim görse saçlarımı bu kadar seyrek ve kötü planlanmış bir saç ekimi olmaz diyor. Saç ekim Ekibi o kadar özensiz ve laubali ki ben nereye düştüm diyorsunuz. Dhi yönteminin sık ekim olduğunu bildiğimden sık bir Ekim beklerken, saçlarımdaki seyrekliği gördükçe nefret ediyorum bu klinikten. Her gün 40 50 ekim yapmalarını övünür gibi anlatmalarına bakmayın bu size daha özensiz ekim yapılacağı anlamına geliyormuş Ben bunu anladım. Saç ekimimin planlamasını ve seyrekliğini görünce kanım çekiliyor. Ayrıca garanti belgesinde 4200 kök yazmasına rağmen 3000 kökten az ekilmesi durumunu mahkemeye taşıyacağım.Yusuf https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-ilgisizligiClinic Expert Çalışan Personel YetersizliğiClinic Expert Olayın hastane veya herhangi medikallikle alakası bile olamaz tamamen marketing herkese ne tuttururlarsa veriyor fiyat olarak. Uygun olabilir diğer tüm kliniklerde ama sonuç alınır mı alınmaz mı bilemezsiniz saç ekimi yapan ekip anestezi okumuş lise mezunu gençler kendinizi riske atmak istiyorsanız üstelik müşteri memnuniyeti denen şey de neymiş. müşteri memnuniyetisaç ekimipersonelalakafiyatsonuçuygungençliseolayFatih https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-calisan-personel-yetersizligiClinic Expert Hizmet Kusuru!4250 Greft sözüyle gittiğim Güneşli'deki hastanede 3750 greft ekiminin yapıldığı söylendi, ikamet ettiğim ildeki ilk doktor kontrolünde söylenen 3750 kök sayısının ekilmediğiydi. Saç ekimi yapan ekip oldukça laubali operasyon esnasında yarı uyuşuk haldeki hastayla tek kelime laf etmeyip, ilgilenmeyip sürekli aralarında şakalaşıyordu. Operasyon esnasında bir seans (2 adet 8cc tüp) PRP uygulandığı söylendi. Operasyon sonrası bir seans daha ücretsiz PRP yapılacağı sözünü aldığım halde daha sonra yanlış anladığım ima edildi, başta bunu fazla dert etmedim, operasyondan sonra vitamin ve saç serumu veya sprey vermelerini umuyordum fakat piyasada vitamin hapı 30-60 TL arasında değişiyor fakat bu ticaret hane bana bu ilacı 170 TL'ye vermeye kalktı serumla beraber 340 TL daha sonra 2. PRP konusunda mahcup olduğunu söyleyen danışman bana iyilikmiş gibi 2 ilacı büyük uğraş sonunda 300 TL'den verebileceğini söyledi. Artık samimiyetine inanmadığım, ticarethane mantığıyla yönetilen bu kurum ve danışmanlarıyla irtibatı kestim ve bundan sonraki süreçte doktor tavsiyesiyle hareket edeceğim. En azından ekilen köklerin iyi bir sonuç vermesini umuyorum aksi bir durum ortaya çıkarsa bunu yine her platformda paylaşacağım.Faruk https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-hizmet-kusuruClinic Expert Müşteri Memnuniyetsizliği!Sonunuzun hüsran olmasını istiyorsanız hiç beklemeyin. 1) Sizi işleme alana kadar çok iyiler. Paranız çekildikten sonra kesinlikle müşteri memnuniyeti diye bir şey olmuyor. Aranmıyorsunuz. İlgi ve alaka sıfır. 2) işleme girenlerin hepsi çoluk, çocuk bunlardan sizce tecrübe olur mu? İşlemi yapan çocuklar 21-23 arası gençler. Biz bunlara kendimizi teslim ettik sonu hüsran3) işlem esnasında saç köklerinizi almak için punch diye içi boş malzeme var. Bunları defalarca kullandıkları için başka, başka hastalara ve tabiyiki de size de 1-2 euro maliyeti olmayan Bu saç kökleriniz çıkaran kesici malzeme deforme olduğundan dolayı, uyuşukluk geçtikten sonra kafa derinizde aşırı kızarıklık dayanılmaz ağrılar ve yoğun aldıkları saç köklerinizin yeri saçlarınız çıktıktan sonrada boş kalıyor. Uzun süre o bölge saç kıran gibi boş kalıyor. İşte fotoğrafta gördüğünüz gibi bu klinik beni mağdur etti ayrıca medikal malzeme size aldırıyorlar hepsi hikaye.Murat https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-musteri-memnuniyetsizligiClinic Expert Peşimi BırakmıyorBilmem hangi tarihte saç ekimi için Clinic Expert'e başvuru yapmıştım. Kendilerinden bilgi almak istedim sadece. Ancak daha sonra saç ekiminden vazgeçtim. O tarihten itibaren ısrarlar aranıp rahatsız ediliyorum. Bir çok defa kaydımı silmelerini rahatsız olduğumu belirttim. Buna rağmen yüzlerce kez arandım. Firmanın telefon tacizinden kurtulmak istiyorum.Cevahir https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-pesimi-birakmiyorClinic Expert'te Sabit Fiyat YokSaç ekimini yeni yaptırdım. Clinic Expert'e gelmeden önce oldukça kurumsal bir yer olduğunu düşünüyordum. Ancak geldiğimde gördüm ki aynı işlemi yaptıkları hastalardan farklı ücretler alıyorlar.Burak https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expertte-sabit-fiyat-yokClinic Expert Saç Ekim Merkezi Ekim Hastalarına Zorunlu Tutarak İlaç SatıyorŞişlide bulunan Clinik Expert adlı saç ekim merkezi ekim hastalarına zorunlu tutarak ilaç satıyor ve tüketici ilaçları kullanmak istemediğinde 'nereye istersen şikayet et' diyerek iadeyi almıyor. Yurt dışından gelen misafir hastalarımıza bu şekilde yaklaşım sergilemek ülkemiz adına üzücü, kendini sadece paraya bağlamış bu firma için ise acınası bir durum oluşturmaktadır...Serkan https://www.sikayetvar.com/clinic-expert/clinic-expert-sac-ekim-merkezi-ekim-hastalarina-zorunlu-tutarak-ilac-satiyorBaşka merkezleri karalıyorlar!Abimin saç ekimi için Bilgi almak istedik ama gerçekten başka merkezleri karalayarak satış yapmaya çalıştılar.Bir sağlık firmasının kendi başarısından çok diğer firmaları karalayarak ürün satar gibi satış yapmaya çalışması çok amatörce, saç ektirmeyi düşünenlerin böylesi bir yaklaşım söz konusu iken bi daha düşünmesi gerekiyor gerçektenMelek Neşeli https://goo.gl/maps/zqdjarVnotDJqa5P8sürekli aranıp rahatsız ediliyorumsürekli aranıp rahatsız edılıyorum ve her arama sonunda ıhtıyacım olmadını ıletmeme ragmen ayrıca her aradıklarında tamam isminizi ve numaranızı sılıyoruz dıyorlar sonuc olarak yıne aranıyorum bu nasıl bır ısletme ve bu nasıl ısrarcılık gercekten anlamıyorum numarama ve ısın bılgılerıme nasıl ulasılıyor bır daha aranırsam hukukı işlem yaptırcam gercekten sıkıldımLevent Yücel https://goo.gl/maps/UXNh7PVT2g74JYw68Ekim sonrası sanki hiç yokmusuz gibi onlar için1 Ağustos günü saç ekimi yaptırdım. Ekim öncesi ilgi alaka harika idi, ekimden sonra ise o ilde bulunduğum süre içinde bile ben iletişime geçtim, kaç gün oldu hala bir kisi bile arayıp sormadı, onu bırakın güya benimle ilgilenen kişi bir mesaj dahi atmadı. Ekim sonrası sanki hiç yokmusuz gibi onlar için....Emrah ozdemır https://goo.gl/maps/5f6ehyz9EAMVvJaT9Ben hiç memnun kalmadım!Ben hiç memnun kalmadım benim için giriş gelişme değil sonuç önemli alın açıklıklarını kapatmak için ekim yaptırdım ve orantısız bir ekim olmuş 9 ay gibi bir zaman oldu 3 ay daha bekliycem sonucunda mahkeme başvurusu yapı cam.Yakup Yılmaz https://goo.gl/maps/q1cbtQ4DgtrVBYsx7

 


Etiketler:
saç ekimi, saç ekimi şikayetleri, saç ekimi şikayet, clinicexpert saç ekimi, clinicexpert saç ekimi şikayet, clinicexpert saç ekimi şikayetleri, clinicexpert saç ekimi yorum, clinicexpert saç ekimi yorumları, clinicexpert saç ekimi fiyatları, clinicexpert saç ekimi fiyat,

 
Clinicexpert saç ekimi şikayetleri hakkındaki yorumlar

Fatih Feriz 4 Aralık 2019
Gamze hanıma çok teşekkürler. Şikayet ettiğim ilk günden beri izin gününde dahil benimle ilgili davrandı. Benim şikayetim ekimim üzerine değil müşteri memnuniyeti üzerineydi. Şikayetimi geri almayacağım. Sebebi şu ki şikayet etmeden önce bu şekilde olması gerekirdi. Bana ücretsiz vitamin gönderdiniz çok teşekkürler. Gamze hanım şikayetimi geri almam için çok çabaladı sağ olsun. Fakat ben o mağduriyeti yaşadım ve bunu yazdım üstüne bir özür dileme veya ücretsiz vitamin göndermeyle (rüşvet değilmiş) şikayetim son bulmadı o gün telafi olmadı. Üstelik kimlik fotokopisi aldınız benden yahu hem otelde hem kargoda nasıl Fatih Feriz değil de Fatih Aras diye isim verirsiniz. Gerçekten müşterinize göstermiş olduğunuz alaka buradan bile gözle görülür.


Yusuf 4 Aralık 2019
Ne kadar başarısız saçma sapan ve seyrek bir ekim olduğunu merak edenler Albatros489@gmail.com mail atabilir fotoğrafları gönderebilirim


V.E. 16 Aralık 2019
SAÇ EKİMİ VE CLİNİCEXPERT 1. parayı yatırdıktan sonra kapıdaki paspastan farkınız kalmıyor. günde size 4-5 defa gelen aramaları artık siz onlara yapıyorsunuz ve bazen de ulaşamıyorsunuz.2. prp ,şampuan ,vitamin hapı hepsi ücretli. 3. operasyon ekibi 20-25 yaşları arası gençlerden oluşuyor tecrübe varmı bilinmez.varsa da o ekip denk gelir mi? 4. konaklama konusunu iyi konuşun şayet 1 gece otel parası benden çıktı. gerekirse tüm konular için yazılı evrak alın. telefon görüşmeleriniz de kayda alınıyor.5. sizinle ilgilenenler hemşire ya da sağlık memuru falan mı bilemiyorsunuz . görüştüğüm tek kişi 1 doktor onuda ilk gün dışında hiç görmedim.6. son olarak ulaşım konusu bu konuda iyiler şöforler saygılı ve kibar , işlerinde dakikler.

11
Saç Ekimi Sonuçları Ve Forumu / Transmed saç ekimi şikayetleri
« : Aralık 19, 2020, 01:18:39 ÖS »
Transmed saç ekimi şikayetleri
Transmed saç ekimi şikayetleri
Merhaba değerli saç ekimi forum ziyaretçisi, Transmed saç ekimi şikayetleri bölümünde yer alan saç ekimi şikayetlerini sizin için derledik. Saç ekimi forum sitesinde yer alan içeriklerin tamamı internet kaynaklıdır. Saç ekimi forum sitesi aşağıda yer alan şikayetleri değiştirmeden kaynak belirterek doğrudan sizlere ulaştırmaktadır. İngilizce içerikler Google Translate ile çevrilmiş olup, kelime hataları tarafımıza ait değildir. Aşağıda yer alan saç ekimi şikayetleri ile ilgili itiraz söz konusu ise lütfen; info@sacekimforumlari.com adresine bildiriniz. Keyifli okumalar..

Transmed saç ekimi şikayetleri

Transmed Klinik Kalitesiz Saç Ekimi Yaptı!2013 de transmed'e saç ekimi yaptırdım. O zamanın parasıyla bayağı yüksek bir meblağ ödedim, ancak ödediğim paranın benim için bir önemi yoktu, keza iyi bir yerde yaptırırsam, kaliteli bir sonuç alırım diye düşündüm. Kliniğin sahibi m. k. Devamlı televizyonlarda olduğu için burası kafamda iyi bir merkez izlenimi uyandırmıştı.
1500 greft ekilecek diye anlaştık, 1 yıl sonunda 500 greft ya çıktı ya çıkmadı. Bana 1000 greft çıktı dediler, onunla ilgili de hiçbir belge vermediler. Başarısızlığın sonucunu da bağ dökümün çok sert olmasıyla açıkladılar. Olabilir buraya kadar bir sorun yoktu, herkesin saç ve kafa yapısı ekime uygun olmayabilir demek ki.

 

Ancak bu şikayeti yazmamın nedeni bundan sonra yaşadıklarım. Ekim'den 1 yıl sonra durumu görüşmek için merkeze gittiğimde saçımın fotoğraflarını çekip beni bir odada saatlerce beklettiler, büyük ihtimalle rezalet çıkaracağımı düşünüp diğer müşterilerin gitmesini bekliyorlardı. Daha sonra m. k. İle görüştüm, bana 1000 greft çıktığını, daha iyi bir sonuç için ikinci bir operasyon yapılmasını önerdi, tabii hatırı sayılır bir ödeme daha yaparsam. Daha sonra benimle dalga geçer gibi hala bazı saçlarımın çıktığını, ama bunu klinikteki dermatoloğun da görmesinin iyi olacağını söyledi ve beni yine beklettiler, sonra sekreter kız, dermatoloğun benimle görüşeceğini ancak bunun için de para ödemem gerektiğini bildirdi. Yani kendi yaptıkları başarısız bir operasyondan en ufak vicdan azabı ya da sorumluluk hissetmeyip bir de bunu fırsata çevirmeye çalışıyordu m. k. Hanımefendi. Midem bulandı, çıktım gittim. Saçımı dermatolog başka bir uzmana gösterdiğimde 2. Bir şok yaşadım: ekilen saçlar çıkmadığı gibi donör bölgeden de bayağı saç almışlar, hatta saçlarımı kısa kestirince bayağı büyük boşluklar vardı.
Daha mütevazi bir yerde daha uygun bir ücrete gereken düzeltmeleri yaptık, ekilen saçlarım da bu sefer çıktı. Böyle büyük merkezler sizinle hiç ilgilenmiyorlar.Serkan https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-kalitesiz-sac-ekimi-yaptiTransmed Klinik'te Saçlarım MahvolduBen de 2015 yılında Transmed'den saç ektirdim hiç memnun değilim, saçlarımı mahvettiler. Alnım açık hala. Doktorlar kendilerini çok bilmiş zannediyorlar, kobay gibi kullanıldım. Benim halim çok kötü. Param olsa başka yere yaptıracağım. Dikimi tecrübesiz hemşireler yapıyor. İ** beyin dediklerine harfiyen katılıyorum. Tecrübeli dedikleri doktorlarda saç aşımı yapacakları delikleri iyi açmıyorlar.Mehmet https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinikte-saclarim-mahvolduTransmed Klinik Hatalı Kaş Ekimini Düzeltmek İçin Ek Ücret İstediTransmed e 5 yıl önce kaş ekimi için piyasanın çok üzerinde para ödedim, yamuk biri uzun biri kısa, boşluklarla dolu çok başarısız bir işlem oldu zamanla oturacak dediler bekledim düzelmeyince geçen sene gittim tekrar para istediler hatalarını düzeltmek için... Başarısızlar işlerinin takibini yapmayıp emeksiz övgü bekliyorlar. Mağdurum pişmanım.Sevinç https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-hatali-kas-ekimini-duzeltmek-icin-ek-ucret-istediTransmed Klinik Hayal KırıklığıBir hatayı başka bir hatayla kapatmak sizin en iyi yaptığınız iş olmuş. Transmed Klinik. Başını M** hanımın çektiği kocaman bir insan duygularını kullanıyorsunuz. Yağ alma operasyonu yapacaklarını belirttiler. Yaptıkları operasyon sonrasında sonuç hüsran ve acılı, bol paralı bir süreç oldu. Ardından Şikayetvar.com'a yazdım mağduriyetimi. Tarafımın uğradığı zararı karşılayacaklarını belirttiler paramı geri iade edeceklerini vaad ettiler. Tabi bu da diğer vaatleri gibi geçersiz çıktı. Telefonlarımın bile açılmadığı bir süreç başladı. Şikayetvar.com yazdığım ve sonrasında kaldırdığım şikayetin artık sonuna kadar arkasındayım. Klinik açıkçası insanlarla oynamakta ve hayallerini çalmaktadır. Hukuki süreci başlatacağımı belirtirim ve burada olduğu gibi başka insanları kandırmamanız için her yere yazı yazacağım. Verdiğim paranın daha fazlasını harcayacağım belki ama sizin bu insanları kandırmanızı, tüm müşteri olarak gördüğünüz insanlara ulaştıracağım. Bir sene mi, para mı, psikolojimi, aldınız. Sadece para ticareti yapmak sizin işiniz olmuş sağlıkla ilginiz yok.Merve https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-hayal-kirikligiTransmed Klinik'te Saç Ekimi Yaptırdım Sonuçtan Memnun Kalmadım2015 yılında saç ekimi yaptırdım ben m** hanımı beklerken Dr... h. Geldi çok acılı işkence gibi bir ameliyattı. Ayrıca diğer merkezlere göre 2 kat para ödedim. 3200 kök ektiklerini söylediler. Tabi kontrol şansınız yok. Dr... Sadece kanal açıyor gerisini hemşire olduğunu düşündüğümüz kişiler yapıyor. 4 yıl geçti sonuçtan memnun değilim. 2. Seansı öneriyorlar ama düşünmüyorum. Çünkü çok para alıyorlar ve Dr... Gördüğünüz yok. Sonuçta beklentiyi karşılamıyor.İsmail https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinikte-sac-ekimi-yaptirdim-sonuctan-memnun-kalmadimTransmed Klinik'in Başarısız Kaş Ekimleri!Transmed de 3 sene önce Melike hanım tarafından ekilen kaşlarım tam bir fiyasko. Kesinlikle yıllar geçse dahi düzelmiyor. Kaş ekimi ya da saç ekimi yaptıracak olan kişilerin bu şikayetleri kesinlikle dikkate almalarını öneririm ben bu konuda en iyi yer orasıdır diyerek hiçbir hasta şikayetini dikkate almamıştım. Sonucun kötü olması bir yana tabii ki komplikasyon olabilir fakat klinik yönetimi de çok kötü, hekim ilk muayene de çok etkileyici biriyken operasyon esnasında bambaşka biri oldu. Kutuptan bir kutup'a giden ruh haline ne denirse artık.Emel https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinikin-basarisiz-kas-ekimleriTransmed Klinik Kötü Sonuç!Ocak 2018 tarihinde leventte bulunan Transmed saç Ekim merkezine gittim. Dr. M** K** Ekim operasyonunu gerçekleştirdi. Diğer doktorlardan 2-3 bin TL daha fazla ücreti varmış. En iyisi diye onu tercih ettim. 3000 kök karşılığı 11-12 bin lira ödedim. Operasyon sonrasında nedense hanımefendi ile bir daha görüşemedik. En iyisi olsun istedik fakat farklı merkezlerde yarı parayla ekilen saçlar benimkinde daha iyi. Kontroller kamerayla bile yapılmıyor ve son derece lakayıt sürekli bir şeyler satmak istiyorlar.
Doğal bir görünüme kavuşmadığım gibi aynı zamanda yeterli bir Ekim de söz konusu değil. Aynı dönemde olan arkadaşımın ki daha da beter. Transmed yanlış bir tercih. Ben pişmanım.Ayhan https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-kotu-sonucTransmed Klinik Kaş EkimiTransmed kliniği'nde kaş ekimi yapıldı. Eğri, büğrü, dik dik çıkan kaşlar sonucu hayal kırıklığı yaşadım. Üstelik ömrüm boyunca bana yetecek kaşım varken. Yanlış yönlendirildim ve mevcut kaşlarımı da kaybettim. Başarısız kaş ekimi sonrası kurum asla telafi yoluna gidip destek olmadı. Hem para ödedim. Hem de kaşsız kaldım. Ekilen kaşlar çok kötü görünüyordu. Hastane yönetimi M***ve Z** hanımın başarısız Ekim sonrası insanlık dışı davranışları bu kuruma güvendiğim için bin kere pişman etti.Melahat https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-kas-ekimiTransmed Klinik Ekilen Saçların TutmamasıTransmed Klinik'te 3 sene önce saç nakli yaptırdım. Piyasanın 3 katı para ödedim ve sonuç koca bir sıfır. Parayı alan kadar süperler, parayı aldıktan sonra yüzümüze bile bakmadılar. İyi sonuç almak için de ünlü olmanız, en azından Ertuğrul Özkök popülaritesine sahip olmanız lazım.Şefik https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-sac-naklinde-basarisizlarTransmed Klinik Saç Naklinde Başarısızlar!Transmed Klinik'te 2011 yılında fue yöntemiyle 3160 kök saç ekildi. 1 sene geçti tüm talimatlara uymama rağmen ve 3. 6. ay kontrollerinde prp denilen işlemi yaptırmama rağmen, 1 yılın sonunda koca bir hüsran olmuştu. Ekilen onca kökten 200 kök ya tuttu, ya da tutmadı. Psikolojim yerine gelir diye tatlı bekleyiş içindeyken, daha kötü oldum. Sonra tekrar kontrole gittiğimde A** K** hoca yaklaşık 600 kişiden 3 kişiye denk geliyor böyle bir durum demesi üzerine, nasıl olur beslenmem, uyku vs. kan değerleri (tsh vs. Her şey normal olmasına rağmen) 2. operasyonu gerçekleştirelim, vücut kabul etmeyebiliyor bazı insanlarda demesi üzerine kabul ettim.
30.11.2012 senesinde 2. operasyona ücret almadan 1920 kök alındı ve nakledildi denildi ve sonuç hüsran yaklaşık 10.000 TL (3000 euro + prp ücreti vs) gibi kaybım var ve tutan toplam kök sayısı 1000 yok.Özkan https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-ekilen-saclarin-tutmamasiTransmed Klinik Yanlış Sakal Ekimi,Her Şey Parayı Alana KadarTransmed yanlış sakal ekimi M** K** ve çalışanların umursamazlığı, 6000 TL ödeyerek yaptırdığım sakal ekimi sonucu yanlış ve düzensiz bir Ekim gerçekleşmiştir M** K*** ilgilenmemiş olup bir de kovarcasına üslupta bulunmuştur. Fatura dahi vermemiştir ödemeyi karttan yapmak istedik alamayız elden getirin dediler onun faturası dahi yok.
Yaptıkları işin arkasında da durmadılar, yüzüm berbat halde. Parayı alana kadarmış her şey.Pelin https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-yanlis-sakal-ekimiher-sey-parayi-alana-kadarTransmed Klinik Vaat Edilen Hiçbir Şeyi YapmıyorÖncelikle bugün olsa kesinlikle tercih etmezdim. Tamamen ticari bir kuruluş. Reklam, tanıtım ve vizyon oldukça iyi. Gelelim sorunlara: 1) Yoğun. Size vaat edilen hiçbir şeyi yapmıyorlar. Telaffuz edilen binli rakamlarla saç kökü falan hikaye. Sizi ekime aldıklarında gelen ekip sizden habersiz. Yoğun olduklarından dışarıdan seyyar kök toplayan hemşire ya da Ekim yapan hemşire teknisyen geliyor. Kendimden örnek vererek devam edeyim. 3500-4000 kök ekeriz diye konuştuk. Kök toplayan bayan hemşire Transmed çalışanı değil. Odadaki tabelada 3000 kök yazıyordu. Hemşire 2650 kök aldı ve kök alma işlemini sonlandırdı. 2) M*** hanım tüm Ekim boyunca yalnızca 3 kez odaya girdi. Göstermelik 30 dakika delik açtı. Sol tarafıma Ekim yapan kız Transmed çalışanı değil yeni mezun att idi. Diğer çocuk sürekli hatalı yaptığı için uyardı. Yani ekimi Transmed çatısı altına ehil olmayan başka birileri yapıyor.
Yani ekimi transmed çatısı altında başka birileri yapıyor.
2) Anestezinin etkisi defalarca geçti ve saatlerce Ağrı duymama ve bunu defalarca söylememe rağmen hekim çağırmadılar. Geldiğinde söylediğim zaman anestezi yaptılar. Ekip dışarıdan olduğu ve hasta memnuniyeti ön planda olmadığı için işin ciddiyeti son derece kötü idi. Bir an önce saatleri doldurup başka bir merkeze ekime yetişme planları yapıyor ve bunu tepenizde konuşuyorlar.
3) Başta sizi kazanmak için vaat ettikleri 3 seans prp falan hikaye. İşlem sonunda bunların tarihini sorduğumda yanlış anladığımı bunların ücretli olduğunu söylediler bana yani tıp fakültesi bitirmiş uzman olmuş tuş da derece yapmış doçenlik almış bir hastanede üst düzey yöneticilik yapan 3 yabancı dil bilen birine IQ sunu tam olarak bilemediğimiz bir halkla ilişkiler sorumlusu anlamadığımı söyledi.
4) Ekim'in 1. yılı geçti. Saçların büyük bölümü döküldü ve seyrekleşti. İlk halinden daha kötü. Yeniden Ekim gerekiyor.
5) Bana söylenen her şeyi yaptım. İlacı 1 yıldır kullanıyorum. Söyledikleri şampuanla yıkadım vs. Ama kızgınlığımdan bir daha gitmedim.
6) Sonuç olarak merkezin başında hekim olması siz hekim bile olsanız size doğru ve düzgün işlem yapılacağının garantisi olmuyor.
7) İşin parasal boyutunu hiç tartışmadım. Çünkü estetikte bunu tartışmak yersiz. Ancak birkaç şeyde burada söylemek gerekiyor. Piyasanın 2 katı para ödedim. Dr. Melike hanım için ekstra para ödedim. Ancak kendisi 10 saatte 3 kez odaya geldi ve ekimi kendi ekibi yapmadı.
8) son olarak neresi daha iyi bilmiyorum ancak başında Plastik cerrahın olduğu, muhatabınız olan ve başından sonuna vakada bulunan bir klinik uygun olur diye düşünüyorum
Doç Dr Davran ÇiçekDoç Dr Davran Çiçek https://www.sikayetvar.com/transmed-klinik/transmed-klinik-vaat-edilen-hicbir-seyi-yapmiyorTransmed Klinik Ayıplı İşlem1996 yılında Transmed Klinik'te ense üstünden deriyle beraber saçlarım alınarak kafamın ön tarafına ekim yapıldı. Bana söyledikleri kafamın arka tarafında alınan derinin yeri dikilecek ve bu izin belli bir zaman sonra kalmayacağını söylediler. Fakat gelin görün sanki kafamın arkasında büyük bir beyin ameliyatı olmuşum gibi kalın buruşuk kocaman bir iz var o yüzden psikolojim bozuldu. Transmed tarafından yapılan bu hatanın ivedilikle düzeltilerek giderilmesini talep etmekteyim. Aksi takdirde bu yaşadıklarımı yazılı ve görsel medyayla paylaşacağımı ve de hukuki haklarımın takipçisi olacağımı belirtirim.Fatih Güneri

12
Saç Ekimi Sonuçları Ve Forumu / Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyatları
« : Aralık 19, 2020, 12:05:36 ÖS »
Bilgehan Aydın Saç Ekimi Fiyatları
Bilgehan Aydın saç ekimi fiyatları 7.500₺ olarak bilinmektedir. Lakin saç ekim fiyatları uygulanan teknik, bakım ürünleri ve ekstra ek tedavilere bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bilgehan Aydın saç ekimi hizmetlerinin yanı sıra kendi kurucusu olduğu Beaestetic’de hastalarına estetik hizmetleri de vermektedir. Kullanılan saç ekimi tekniklerinin arasında FUE, DHI ve Traşsız saç ekimi teknikleri bulunmaktadır. Bilgehan Aydın saç ekimi operasyonlarını İstanbul, Maçka da gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya Hesapları
https://www.facebook.com/OpDrBilgehanAYDIN

https://www.instagram.com/dr.bilgehanaydin/

Bilgehan Aydın Saç Ekimi Yorumları
Bilgehan Aydın saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

En Çok Okunan Yazı: Saç Ekiminin Yan Etkileri Var Mı?
Bilgehan Aydın Şikayet
Dr. Bilgehan Aydın Oldukça Başarısız Saç Ekimi
2020   
Bilgehan Aydın'a 2019 yılı nisan ayında saç ektirdim. Üst ve tepe bölgem tamamıyla saçsızdı. B. A, Ekim yapılacağı gün Kısa bir görüşme sonrası öncelik olarak ön hattı dolduracağız 2. Seansta ise 1 sene sonra tepe bölgesine Ekim işlemi yapacağız dedi. Ekim esnasında son derece ilgili bir şekilde Ekim işlemi gerçekleştirildi. Operasyon yaklaşık 8 saat sürdü ve 5100 greft ektiklerini söylediler. Aradan 6 ay geçti sadece ön hat çizgisi sık görünüyor çizginin arka tarafları ise aşırı derecede seyrek görünüyordu. Aradan yaklaşık 11 ay geçti ve ekim yapılan alan 2020 Mart ayı itibariyle dökülmeye başladı. Verilen losyon, tablet ve şampuanları günü gününe ve saati saatine kullanmama rağmen dökülmeler ne yazık ki Mart itibariyle başladı. İrtibat kurmak istediğim zaman çok zor bağlanma şansı yakaladım ve bir iki ilaç tavsiyesinde bulundular ancak onlarda dökülmeyi durdurmadı. Birkaç ay sonra PRP uygulamasına geçtim yaklaşık 4 seans PRP yaptırdım. Ondanda sonuç alamadım. Saç ekiminden sonra donör bölgem çok seyrek kalmıştı ve kötü görüntü yaratıyordu. Saçımın döküldüğü tarihten itibaren donör bölgesinde de ne yazık ki dökülmeler meydana geldi. Yoğun bir stres altına girdim ve gülmeyi unutur hale gelmeye başladım. 26 Ağustos 2020 tarihinde Nişantaşı'daki b. A nın görüşmek için merkezine gittim. Ahmet bey ile görüşme sağladık. Benden Nisan ayında kan testi istemişlerdi bütün veriler normaldi gerekli ilaçları kullandım çok iyi baktım saçlarıma ancak bana söylenen şey doku uyuşmazlığından kaynaklandı içinmiş. Ahmet bey saçlarımı analiz etti elini kafama her götürdüğünde saç geliyordu eline oda bir şey diyemedi. Aslında demeye çalıştı ancak suç bendeymiş gibi konuşmaya başladı. Merkezde tanımadığım birini odaya çağırdı ve konuşmaya başladık. Gergin olduğumu söylediler alay edercesine antidepresan kullanmamı tavsiye ettiler şaka gibi. Hadi dökülen saçı anlarım. Bir insan olumsuz saç ekimi geçirse en azından 2. Bir ekim şansı olmalı benim öyle bir şansımda kalmadı yazık. Yıllık iznine ayrıldığım gün sırf bu sorundan dolayı İstanbul'a saç için görüşmeye gittim ama tatmin edici bir cevap alamadım. İsterdim ki güzel saçlarımla ziyarete gideyim ama olmadı. Saç ekimi benim için bir hayaldi gerçekleşeceğin sandım henüz 25 yaşındayım artık hayal olarak kalıcak ne yazık ki. Donör alanı şu anda perişan durumda diğer merkezlerle görüştüm nedense hepsi perişan etmişler dedi. Keşke şikayetleri okuyup buraya gitmeseydim. Fotoğraflar 2020 mart ayndan 11. Ay. Şu anda hiç saç kalmadı.
https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-oldukca-basarisiz-sac-ekimi

Enes
Saçlar Yok Eski Saçlarım Daha İyiydi, Saç Çıkma Veya Ekim Koskoca Sıfır
2020   
Biz 2 arkadaş olarak aylarca araştırma yaptık ve araştırmalarımız sonrası, sosyal medya aracılığıyla, saç ekimi yapılanların paylaşımı ve Dr... Bilgehan Bey'in hastalarına olan yakınlığı ve bir hasta doktor gibi değil de aile gibi abi kardeş gibi olan yaklaşımlarına istinaden burada ekim yaptırmaya karar verdik.
Arkadaşım 07.02.2020 ben ise 29.02.2020 de ekim yaptırdım. Buraya kadar hiçbir sorun yok çünkü yazıyorsunuz cevap veriyorlar, soru soruyorsunuz fazlasıyla detaylı anlatıyorlar bayağı bayağı ilgililer hatta buldukları her fırsatta arayıp hal hatır soruyorlar. Ama ekim yapıldıktan yani, paranızı aldıktan sonra maalesef ki, yazarsınız cevap alamazsınız, ararsınız açan olmaz, sorularınız olur muhatap bulamazsınız, yüzünüz gözünüz şişer işe gidemez ve iş yerine bilgi amaçlı evrak istersiniz yazarlar, bilgi yazısının altına ise Doktor Beyin ya da cliniğinin kaşesi yok gibi, konuyla ilgi ve alakası olmayan, lazer epilasyon diye bir firmanın kaşesini basmazlar yapıştırırlar, yanlış okumadınız yapıştırırlar, bunları hep dile getirirsiniz birilerine ulaşıp, tamam derler olur mu öyle şey gereken yapılacak derler ve cevap aldığınızda da lakayıt cevaplar duyarsınız, ve bir şekilde bir yolunu bulur yetkililerine ulaşırsınız, Yetkili sıfatında ki kişi ise kendi aramaz dalga geçer gibi sizin bu hale gelmenize sebep olan personele arattırır. Ben ekim öncesi yanıltıcı yaklaşımların, ekim sonrası yaşadıklarımdan sonra hepsinin tamamının göz boyama ve koskoca bir yalan olduğunu gördüm yaşadım, ve bu yaşadıklarımla ilgili şunu net bir şekilde gönül ve vijdanımın rahatlığı ile söyleyebilirim, Buranın derdi ekim yapmak hiç ama hiç değil sadece şampuan ilaç satımı ve ekim vs sonrası alacakları parayı düşünüyorlar parayı aldıktan sonrada siz ölseniz bile umurlarında değilsiniz maalesef.
https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-hizmet-kusuru

Tolga
Dr. Bilgehan Aydın İGF Saç Ekim Sorunu
2020   
Nişantaşı şubesinde İGF yaptırdım ancak denilen gibi olmadı ve aksine bildiğiniz saçlarım dahada seyreldiğini gördüm bana gönderdikleri ilk ve son hallerinde bile belli oluyordu oradaki asistan A** beyle konuştum ve dalga geçer gibi yanları üstteki saçlarla örtün gibi komik şeyler söyledi. İGF bittikten 2 ay sonra arandım gerçekten dediğiniz gibi değil hiç memnun değilim yardımcı olun ve hatanızı telafi edin lütfen dedim telefonda dalga geçer gibi peki deyip kapadılar hiç geri dönüş olmadı gerçekten paramın çöpe gittiğine artık eminim.
https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-igf-sac-ekim-sorunu

Gürkan
Paramızı ve Umutlarımız Sömürülen 3 Kişi Olarak Yazıyoruz
2020   
2018 yılında iş arkadaşımla birlikte saç ekimi yaptırmaya karar verdik. Bir çok firmayı gezdikten sonra o yıllarda birlikte Hisar Hastanesinde ekim yapan Doktor b** a**-h** a** ikilisinde ekim yapma kararı aldık. B** a** daha önce Hisarda görev alsa da h** a**'in belli olmayan bir nedenden Hastaneden ayrılmasından sonra Bnish Hair adında Nişantaşı'nda bir klinik açtı ve Estemylife döneminde bütün çalışan personeli oraya taşıdı. Estemylife döneminde yaşadığım sorunlar için muhatap bulamadım. Ekim yaptığım zaman ki tüm personel istinasız b** a**'da dahil orada olmasına rağmen saçma bir şekilde h** a** gitti yani bir şey yapamayız elimizden bir şey gelmez deyip yaptıkları kötü sonuçların arkasında durmadılar! Estemylife döneminde yaşadığım tüm sorunları da yazdım ona da yine bu platform içinde ulaşabilirsiniz. 3 arkadaşın ekimden önce ve su an ki yani 2 yıl sonraki resimlerini dosya olarak paylaşıyorum. Greft sayısı vs. Her şey hikaye biz paramızı ve umutlarımız sömürülen 3 kişi olarak yazıyoruz ve emin olun orada konuşup saç ekimi yapıp fakat yorumları dahi silinen bir çok insan var. Başarı oranı tatminkarlık oranları cidden çok düşük.
https://www.sikayetvar.com/dr-bilgehan-aydin/dr-bilgehan-aydin-sac-ekim-sorunu


13
Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Fiyatları
Asuman Hair Transplant saç ekimi fiyatları 15.000 – 20.000₺ aralığındadır. Asuman Hair Transplant saç ekimi merkezinde tek mega seans saç ekimi fiyatı politikası benimsenmiştir. Bu tek mega seansta maksimum greft saç ekim operasyonları yapılmaktadır. Bu nedenle 2.000 greft için de 5.000 greft için de aynı fiyat uygulaması yapılmaktadır. Saç ekimi operasyonlarının yanı sıra sakal ekimi ve kaş ekimi gibi operasyonlarda yapılmaktadır.  Asuman Hair Transplant saç ekimi operasyonlarını Emsey Hospital içerisinde gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya Hesapları (Instagram ve Facebook)
https://www.instagram.com/asumanhairtransplant/

https://www.facebook.com/asumanhair/

Asuman Hair Transplant Saç Ekimi Yorumları
Asuman Hair Transplant saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

14
Saç Ekimi Sonuçları Ve Forumu / serdar gökrem saç ekimi fiyatları
« : Aralık 19, 2020, 11:52:06 ÖÖ »
Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
Anasayfa » Saç Ekim Merkezleri » Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
SAÇ EKİM MERKEZLERİ09
Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
İçerik  gizle
Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
Sosyal Medya Hesapları
Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları
Serdar Gökrem Şikayet
Serdar Gökrem Saç Ekimi Sonuçları
Serdar Gökrem Kimdir?
Serdar Gökrem Saç Ekimi Fiyatları
Serdar Gökrem saç ekimi fiyatları 8.500₺ şeklindedir. Saç ekim fiyatlarının seans olarak belirlendiği gözlemlenmektedir. Serdar Gökrem, saç ekimi operasyonlarını genellikle 2şer seans şeklinde yapmaktadır. Saç ekimi operasyonlarını Ankara, Çankaya’da gerçekleştirmektedir. Saç ekimi fiyatları uygulanacak olan tekniğe ve hastadaki açık alana göre değişebilmektedir. Saç ekimi tekniği olarak FUE ve DHI teknikleri uygulanmaktadır.

Sosyal Medya Hesapları
https://www.instagram.com/drserdargokrem_sacekimi/

https://www.facebook.com/internationalsacekimi/

Serdar Gökrem Saç Ekimi Yorumları
Serdar Gökrem saç ekimi yorumları hakkında çok sayıda iyi yorum yazıldığı görülmekte. İyi yorumların ücret karşılığında yazılabilmesi sebebiyle yorumları değerlendirirken daha çok kötü yorumları inceleyeceğiz. Tabi her saç ekimi kliniği yorumları ücret karşılığı yazdırdığı anlamına gelmemekte. Ama bu iyi yorumların kafa karıştırıcı olmasından dolayı kötü yorumlar üzerinde yoğunlaşacağız.

En Çok Okunan Yazı: Saç Ekiminin Yan Etkileri Var Mı?
Serdar Gökrem Şikayet
Dr.serdar gokrem 3400 greft manuel fue saç ekimi
2019   
Serdar hoca 6250 greft civarı ekti bu kafaya.
Benim sonuç fazla iyi olmadı.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3503.270

reis 12
SERDAR GÖKREM-3500 GREFT SAÇ EKİMİ-07.04.2016
2017   
Merhaba arkadaşlar uzun zaman oldu fotoğraf yüklemeye belkide Ekim sonucundan çok memnun olmadığımız için olabilir resimlerde gördüğünüz gibi sonuç başarısız bana kalırsa Verteks kısmı biraz olsun daha iyi onun dışında ciddi bir katkısı olmadı ekimin .resimler çok net değil ama genel tabloyu ortaya koyuyor Bu arada hatırlatmak isterim Ekim kuzenimin ekimiydi yüklemeyi ben yapmıştım iyi akşamlar
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=577.15

Beyyurdlu
Doktor Serdar gökrem saç ekimi sürecim
2014   
Bir yıl tamamlandı fakat saçlar iyiye gideceğine dahada kötüye gitti,minoxilin etkisiyle minyatür saçların güçlenmesini ekilen saç sanıyordum,minoxili bırakınca ekimin ne kadar başarısız olduğu daha net çıkmış oldu ortaya ,öyle böyle değil epey bir saç döküldü.Dökülen saçlarıda ekim olan saçtan rahatlıkla ayırt edebiliyorum o konudada kesinlikle bir karışıklık yok,bir defa uzun olmalarına rağmen daha ince telli ve güçsüzler,ekim olan saç kesinlikle öyle değil....
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3.15

reciproc
Serdar Gökrem Saç Ekimi Sonuçları
1  |  6serdar-gokrem-sac-ekimi-sonuclari-1
Serdar Gökrem Saç Ekimi Sonuçları 1

15
Saç Ekimi Sonuçları Ve Forumu / transmed saç ekimi
« : Mart 28, 2020, 12:59:34 ÖS »

İstanbul Beşiktaş saç ekim merkezleri arasında faaliyet gösteren Transmed Klinik, FUT Saç Ekimi, FUE Saç Ekimi ve DHI Saç Ekimi Başta olmak üzere hastalarına özel alternatif çözümleriyle de saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Saç ekimi uygulamalarında, ciddi başarılara imza atan Transmed Klinik, uzman kadrosu ile ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı, uygun ve kaliteli hizmet politikası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, saç ekimi teknolojilerini ve gelişmelerini yakından takip ederek, hastalarına en uygun ekim yöntemlerini sunmayı hedeflemektedir.

Gerek yurtiçinden gerek yurtdışından geniş bir hedef kitleye hitap eden Transmed Klinik günden güne hasta sayısını arttırmaktadır.

Türkiye’de tüm şehirlerimizden, yurtdışından ise genellikle Avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve İsviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri), Katar, Kuveyt, Libya, Mısır ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Saç ekimi yaptıran hastaların memnuniyet oranı bir hayli yüksek olan Transmed Klinik saç ekimi işlemi sonrasında da hastalarına gereken tüm hizmetleri vermektedir.

Saç ekimi İstanbul denince akla ilk gelen merkezlerden biri olan Transmed Klinik saç ekimi konusundaki çalışmalarını özenle devam ettirmektedir.

Mart 2020 Saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız saç ekim fiyat talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sayfa: [1] 2 3 ... 7