Gönderen Konu: örümcek ağı estetiği  (Okunma sayısı 1414 defa)

Administrator

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • İleti: 38
    • Profili Görüntüle
örümcek ağı estetiği
« : Şubat 12, 2019, 02:45:15 ÖS »
Örümcek ağı tekniği (cerrahi olmayan yüz germe işlemi), PDO (polidioksanon) ipliği kullanılarak, ilerleyen yaşla birlikte zamanla oluşan çizgiler cildi kaldırarak eski durumlarına dönüştürme işlemidir.

Bu tekniği kullanarak daha güvenli ve daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Özellikle sarkık yanak ve çene görünümünde etkili bir tekniktir.

Cildin gençleşmesi ve kırışıklıkların ve sarkmaların giderilmesi sırasında bu teknik kendi başına başarıyla uygulanabilir. Ayrıca, botoks, mikronel ve PRP tedavisi ile birlikte kullanılabilir.

Bu tedavi herhangi bir ağrıya neden olur mu?

- İşlem lokal anestezi altında yapıldığından operasyon sırasında ağrı ve ağrı hissedilmez.

Kalıcı bir tedavi midir?

- Cildiniz zamanla yaşlanmaya devam eder ve yaşlanmanın etkileri kişiden kişiye değişir. İşlemin etkisi hastaların çoğunda ortalama 2 yıl sürer.

Bu prosedürün fiyatı nedir?

- Tekniğin uygulanacağı kişinin sarkma durumuna ve işlem sırasında kullanılacak cüppe miktarına kadar değişir. Ücretsiz detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Örümcek ağı tekniğini kim uygulayabilir?

Örümcek ağı tekniği, göreceli eğitim alan ve göreli sertifika alan hekimler tarafından uygulanmalıdır.

Örümcek ağı tekniği vücudun hangi bölgelerine uygulanmaktadır?

Bu teknik aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir; Yüzdeki kırışıklıklar, göz altı torbaları, kukla hatları, çene çizgileri, boyun sarkmaları, çift çene, kollar, sarkık karın, özellikle doğum ve uyluk kaldırma sonrası görülür.

Örümcek ağı tekniğine kimler maruz kalabilir?

Bu prosedürün uygulanacağı alanın fazla sarkık veya gevşek olmaması şartıyla, herhangi bir yaştan herhangi bir kişiye uygulanabilir. Cildin ve bağ dokularının sarkma oranı iplik kaldırma tekniği için uygun olmalıdır. Diğer yöntem ve işlemlere kıyasla en kritik üstünlüğü, yüz germe işleminden sonra hissedilen “gerilmiş cilt” hissine neden olmamasıdır.

İyileşmek ve günlük hayata dönmek ne kadar sürer?

Hastaların çoğu işlemden hemen sonra günlük faaliyetlerine geri dönmektedir. İşlemden hemen sonra abartılı mimikler yapmaktan kaçınılmalıdır. Hastalarımızın işlem sonrası üç hafta boyunca yüzlerini ovalamalarını ve yüzlerini uzanmalarını önlemelerini tavsiye ediyoruz. Hastanın yüzü çok fazla baskıya maruz bırakılmamalıdır.