Gönderen Konu: hydrafacial cilt yenileme  (Okunma sayısı 1789 defa)

Administrator

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • İleti: 38
    • Profili Görüntüle
hydrafacial cilt yenileme
« : Şubat 12, 2019, 02:42:36 ÖS »
HydraFacial ™ - Cilt Bakımı Bakım Kitinizde Gençleştirici Bir Araç
Cilt Yenileyici | 7 Mayıs 2018 | Yüz

Cildinizin bir profesyonelden bazı özel sevgi dolu bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız - ancak uzun iyileşme süreleri olan sert tedavilerden endişe duyuyorsanız - başka bir seçenek daha var. Kaba, donuk cilt, kopmalar ve tıkanmış gözenekler Hydrafacial elde kadın hepsi tedavi etmek sinir bozucu ve inatçı koşullar olabilir. HydraFacial ™ ile, bir tedavide bile olağanüstü sonuçlar veren diğer tedavilere yumuşak, etkili bir alternatif yaşayacaksınız.

HydraFacial ™ Tedavisi Nedir? Diğer Tedavilerden Ne Kadar Farklıdır?
HydraFacial ™ uygulaması, cildinize temizlik, peeling, nemlendirme ve antioksidan korumayı birleştirir. Mikrodermabrazyon veya lazer pul pul dökülmesine benzeyen cilt güçlendirici sonuçlar veren non-invaziv, yenilikçi, nispeten yeni bir prosedürdür. Bu tedavilerden birini veya bir lazer prosedürünü veya kimyasal bir kabuğu araştırdıysanız veya deneyimlediyseniz, HydraFacial ™ hakkında bir şeyler duymuş olabilirsiniz.

Mikrodermabrazyon, cildi kristal veya elmas cips kullanarak temizlerken HydraFacial ™
aslında cildi bir sıvı patlamasıyla patlatır. Mikrodermabrazyon veya lazer pul pul dökülmesinden farklı olarak HydraFacial ™, bu belirli cilt bakım tedavilerinde sıkça görülen cilt hasarlarına neden olmaz.

HydraFacial ™ Nasıl Çalışır?
HydraFacial ™ makinesi, cildinizi yumuşak, sıvı bazlı bir pul pul dökülme işlemi kullanarak olağanüstü sonuçlar elde etmek için güçlü, faydalı bileşenlerle enfekte eder. Bir tedavi tipik olarak baştan sona yaklaşık 30-45 dakika sürer. HydraFacial ™, temizlik, pul pul dökülme, özütleme ve nemlendirme kombinasyonuyla bir dizi farklı cilt bakımını ele almaktadır.

HydraFacial ™ nasıl çalışır?
çıkarma
Bu ilk, derin temizlik adımı sıvıların ölü hücreleri cildin yüzeyinden kolayca çıkarmasını sağlar. Aynı zamanda yağlı salgıları giderir, böylece cilt bakımı bileşenleri cilde nüfuz edebilir. Gözenekler gevşetilir ve yumuşak bir salisilik, laktik ve glikolik asit karışımı ile gevşetilir, gözenek tıkaçlarını gevşetir, aksi takdirde iltihaplı akneye neden olabilir.

Temizlik ve Serum Füzyon
Eşsiz HydraFacial ™ aracı, cildi dairesel bir işlemle derinlemesine nüfuz eden besleyici madde içeren çözeltilerin bir kombinasyonu ile cildi etkili bir şekilde nemlendirir. Solüsyonlar cildin gözeneklerine nüfuz eder, kirleri çözer ve cildi aynı anda yumuşatır.

Antioksidan Füzyon
Nemlendirici cilt solüsyonları ve güçlü antioksidanlar kullanılır, bu da daha esnek ve daha sıkı bir cilt sağlar. Antioksidanlar, cilt hasarını onarmaya yardımcı olur ve peptitler, cilt hücre yapıları için gerekli bir yapı bloğu sunar. Hyaluronik asit, kırışıklıkların görünümünü hızla azaltabilir. Bu adım, cildi nemlendirirken ince çizgileri en aza indirerek kollajen ve elastin üretimini arttırır.

pul pul dökülme
Bu adım, sağlıklı ve parlak bir cildin korunması için özellikle hayati öneme sahiptir. HydraFacial ™
kuru ve ölü cilt katmanlarını etkili bir şekilde ve iyice temizler - rahat ve kızarıklık veya tahriş olmadan.

Led ışık tedavisi
LED ışık terapisi, HydraFacial ™ işlemine etkili bir tamamlayıcı olabilir. Enerji yoluyla yayılan ışıklar, cilt hücre büyümesini artırarak elastik ve kolajen üretimini artırabilir.

HydraFacial ™ işlemi sırasında, gevşetilmiş gözenek tıkaçları ve kir, emme kiri ve diğer parçacıkların emilmesi için kimyasalların bir kombinasyonu ile giderilir. Bu, cildi iyice temizler ve gelecekteki akne kopma olasılığını azaltır.

Cilt bakımı uzmanınız ayrıca, sizin ve cildinizin bireysel ihtiyaçları için özel olarak kişiselleştirilmiş bir tedavi için ek kimyasal madde gönderilmesini önerebilir. Örneğin, HydraFacial ™ cihazı kırışıklıkları azaltmak ve sağlıklı hücrelerin büyümesini teşvik etmek için tasarlanmış bazı ürünler sunabilir.

HydraFacial ™ uygulaması başından sonuna kadar 30-45 dakika kadar sürebilir ve hemen ardından normal aktivitelere devam edebileceksiniz. Tedaviden hemen sonra makyaj uygulayabilirsiniz.

HydraFacial ™ 'ın Sonuçlarını Ne Kadar Göreceğim? Ne Sıklıkta Tedavinin Tekrar Edilmesi Gerekir?
HydraFacial ™ cildinizi temizler ve cildin tamamını parlatır ve daha düzgün bir cilt tonu sunar. Hastalar tipik olarak büyük ölçüde geliştirilmiş cilt nemlendirmesini, minimize koyu halkaları ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde çarpıcı bir düşüş olduğunu fark eder. Sadece bir tedaviden sonra bile, iyileştirilmiş cilt tonu ve inceltme görünebilir. Yumuşatma, nemlendirme sonuçları genellikle en az beş ila yedi gün sürer.

Genellikle, ince çizgiler, kırışıklıklar, tahriş belirtileri, kahverengi lekeler veya yağlı veya sıkışık ciltler gibi cilt sorunlarını en etkili şekilde azaltmak için ayda bir tedavi önerilmektedir. Sürekli sağlıklı cilt sonuçlarını korumak için devam eden HydraFacial ™ tedavileri önerilebilir.

Hydrafacial ™, özel bir durum için hazırlanırken elinizden gelenin en iyisini yapmanıza ve hissetmenize yardımcı olacak harika bir araç olabilir. Kesinti olmadan, anında sonuçları göreceksiniz.

HydraFacial ™ 'ın Yan Etkileri Var mı? Acı veriyor mu?
Neyse ki, HydraFacial ™ cilt hücrelerini buharlaştırmadığından, çoğu hasta tedaviden önemli herhangi bir yan etki veya aksama yaşamaz. Hassas ciltler tarafından bile iyi tolere edilir. Yine de, bu teknoloji nispeten yumuşak olsa da, sıvıların ve emme işleminin etkisi bazı durumlarda hafif tahrişe neden olabilir.

İşlem sırasında tipik olarak rahatsızlık olmaz. Hastalar, parlak, nemli, tazelenmiş cilt de dahil olmak üzere görülen hemen etkilerden memnun ve etkilenirler. Nemlendirici ve tahriş edici değildir. HydraFacial ™, cilt görünümünü iyileştirmek için sadece kısa vadeli bir çözüm değildir; cildin genel kalitesini etkili bir şekilde arttırır. Çok yönlü cilt bakım rutininin ve tedavi planının sağlıklı ve uzun vadeli bir parçasıdır.

HydraFacial ™ İçin İyi Bir Aday mıyım?
HydraFacial ™ çoğu cilt tipine uygun ve uygundur. Yaşlanan, farklı etnik yapıdaki, kuru veya yağlı ciltlerde etkilidir. Ayrıca, cildinizin yaşlanma sürecini de yavaşlatabilir, bu da potansiyel olarak daha istilacı prosedürlere olan ihtiyacı geciktirebilir.

HydraFacial ™ cildi etkili bir şekilde temizler ve serum infüzyonu sağlar, ancak bazı cilt problemleri daha agresif bir tedavi planı gerektirir. Unutmayın, HydraFacial ™ tedavisi sadece eğitimli ve lisanslı estetikçiler ve doktorlar tarafından uygulanabilir.

Skin Renew'in cilt bakım uzmanları, sizin için mümkün olan en iyi tedavi planını benzersiz bir birey olarak değerlendirmek ve yönetmek için hazırlandı, eğitildi ve hazırlandı. Cildiniz nitelikli profesyonel bakımda en iyisini hak ediyor. Skin Renew'de uzman bir kişiyle kişisel danışma talebinde bulunun ve HydraFacial ™ 'ı cilt bakım rejim araç setinizde etkili bir araç olarak kabul edin.